Jest asystentką stomatologiczną w gabinecie dr Tatiany Jamróz-Szłapy. Pytana o tradycje rodzinne odpowiada: tradycje rodzinne, których jestem spadkobierczynią wskazywałyby na wybór mojego zawodu w kierunku pedagogiki o specjalności nauczycielskiej, jednak mój wybór jest od tego daleki.

REKLAMA

Wiele dziś mówi się, że tradycje rodzinne zanikają, że młode pokolenie już nie ma sentymentu do dawnej kultury, zwyczajów czy obrzędów. Osobiście się z tym sierdzeniem nie zgadzam, ponieważ w mojej rodzinie od dawien dawna są ustalone pewne wzorce zachowania, obyczaje i tradycje. Pierwszym zwyczajem panującym w mojej rodzinie, który pamiętam od dziecka to wspólne spożywanie obiadu, któremu towarzyszy miła atmosfera, rozmowa i opowieści. Moja mama, a wcześniej babcia, nauczyła mnie szacunku do siebie samej i innych ludzi, okazywania uczuć i tego co najważniejsze – szczerości. Od dziecka powtarzano mi, że gdy się ma problem należy o tym rozmawiać i do dziś dnia tak jest.

Za swoje mocne strony Klaudia uznaje kreatywność, nieszablonowe myślenie, dynamikę w działaniu i szybkie uczenie się. Wyśmienicie odnajduje się w pracy zespołowej, umie skutecznie planować i budować partnerstwo z pracownikami i pacjentami. Jest osobą komunikatywną, szybko nawiązywanie kontaktów i świetnie organizuje swój czas pracy.

– Moje cele zawodowe – mówi Klaudia – skupiają się na tym, aby wykonywać pracę, w której będę mogła wykazać się swoją kreatywnością i nieszablonowym myśleniem. Cenię sobie bardzo sympatię i zaufanie zwierzchników. Mam odwagę podejmować niepopularne decyzje, jeśli jestem pewna swoich racji. Mówią o mnie, że mam wyrazistą osobowość, ale też, że nie szukam problemów, tam gdzie ich nie ma.

Hobby Klaudii to sporty zespołowe, jazda „na kółkach” wszelkich: rolkach, wrotkach, deskorolce, rowerze. Lubi kręgle i pilates. Chętnie fotografuje, bloguje, słucha muzyki i audiobooków, podróżuje (w tym wykonuje mapy ściennej do zaznaczania odwiedzanych miejsc).

– W swoim życiu zawodowym i osobistym kieruję się prawidłowością motywacyjną – mówi Klaudia – tj. „Człowiek, który pracuje nie z zamiłowania do tego co robi, ale tylko dla pieniędzy, nie jest w stanie ani zarobić, ani znaleźć wiele radości w życiu”.

Więcej jaworznianek : http://www.jaw.pl/tagi/jaworznianki/

 

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki