7 czerwca rozpoczął się kolejny sezon Jaworznickiej Ligi Szóstek Salos, w tym roku nieco później niż zaplanowano, ale najważniejsze że drużyny chcą grać i wróciły już na boisko przy Szkole Podstawowej numer 7 w Jaworznie.
Wyniki i strzelcy bramek:
I Liga
Jago Pro – MCKiS Jaworzno 4:2 (3:1)
2 min, 1:0, Przybycin Paweł
4 min, 2:0, Przybycin Paweł
9 min, 3:0, Przybycin Paweł
14 min, 3:1 Bieda Tomasz
20 min, żk, Wojewoda Paweł (Jago Pro)
25 min, 3:2, Jaromin Paweł
35 min, 4:2, Przybycin Paweł
Azot Biznes Park – Beer Drinkers 3:7 (1:3)
8 min, 0:1, Sierczyński Piotr
11 min, 0:2, Przebindowski Łukasz
14 min, 0:3, Przebindowski Łukasz
15 min, 1:3, Nurek Łukasz
23 min, 1:4 Przebindowski Łukasz
25 min, 1:5 Przebindowski Łukasz
29 min, 1:6 Nawrocki Krystian
35 min, 1:7, Zięba Dawid
38 min, 2:7, Budak Marcin
40 min, 3:7, Kubik Grzegorz
PSV Podłęże – Beer Boys 7:1 (2:0)
17 min, 1:0, Sobczak Mateusz
19 min, 2:0, Winiarski Patryk
26 min, 3:0, Kozdraś Łukasz
29 min, 4:0, Marszałek Dariusz
33 min, 5:0, Krawczyk Jędrzej
35 min, 6:0, Jamróz Szymon
37 min, 6:1, Turek Piotr
40 min, 7:1, Kozdraś Łukasz
II Liga
ATJ Jaworzno – OPJ Sokół Jaworzno 2:5 (0:2)
4 min, 0:1, Hacieja Wojciech
12 min, 0:2, Stokłosa Maciej
26 min, 0:3, Jurczyk Rafał
27 min, 1:3, Lewandowski Piotr
31 min, 1:4, Stokłosa Maciej
37 min, żk, Stokłosa Maciej
38 min, 1:5, Zaprzałka Emanuel
39 min, 2:5, Lewandowski Piotr
CD Gibraltar – Fortuna Podłęże 4:5 (3:1)
1 min, 1:0, Krzyśko Tomasz
4 min, żk. Ptasiński Dominik (CD Gibraltar)
7 min, 2:0, Pierzchała Michał
10 min, 2:1, Siostrzonek Dawid
13 min, 3:1, Ptasiński Dominik
28 min. 3:2, Antonets Anton
30 min, 3:3, Siostrzonek Dawid
33 min, 3:4, Fuchs Michał
35 min, 3:5, Fuchs Michał
36 min, 4:5, Kamiński Michał
39 min, żk. Antonets Anton (Fortuna)
Biutech – Pulmon Negro 0:10 (0:5)
2 min, 0:1, Goryczka Michał
5 min, 0:2, Goryczka Michał
12 min, 0:3 Szpak Michał
14 min, 0:4, Stokłosa Mateusz
20 min, 0:5, Zysk Adrian
27 min, 0:6, Biskup Michał
29 min, 0:7, Zysk Adrian
35 min, 0:8, Radosz Mateusz
37 min, 0:9, Goryczka Michał
39 min, 0:10, Zysk Adrian
Poldex Jaworzno – Alias 3:3 (0:1)
15 min, 0:1, Daraż Marcin
21 min, 0:2, Siata Wojciech
21 min, żk, Bergieł Tomasz (Poldex)
25 min, 1:2, Pieczkowski Tomasz
30 min, 1:3, Pluta Jarosław
32 min, 2:3, Stawarz Bartłomiej
35 min, żk. Pawełko Michał (Alias)
40 min, 3:3, Żółty Michał
źródło: Salos
[vc_facebook]