Najlepszy Sprzedawca Jaworzna – Iwona Zalesińska

Kolejna kandydatka do konkursu na Najlepszego sprzedawcę Jaworzna pani Iwona Zalesińska.

REKLAMA

Pani Iwonka pochodzi z Jaworzna gdzie mieszka i pracuje.
Jako sprzedawca pracuje już około 20 lat, ale w obecnej firmie w Centrum Rybnym Marco, znajdującym się w Jaworznie przy ulicy Sienkiewicza 12, od 7 lat.

Asortymentem sklepu są głównie rybki, świeże, wędzone i marynowane, ryby morskie, słodkowodne takie jak pstrąg czy karp, różnego rodzaju przetwory rybne, oczywiście wszystko świeże i pierwszej klasy. Klienci zawsze zadowoleni i z chęcią wracają ponownie. Na sklepie znajduje się również asortyment spożywczy i przyprawy, które cieszą się powodzeniem, ale domeną tego miejsca są właśnie ryby.

Pani Iwonka bardzo lubi swoją pracę, pracuje w miłym i kreatywnym środowisku, jest tu zespół ludzi, którzy się rozumieją i ze sobą przyjaźnią, na których zawsze można liczyć. Niedzielny wieczór nie oznacza dla pani Iwonki mentalnego przygotowania się do trudnego dnia w pracy, lubi swoje stanowisko i ten moment nie jest dla niej przykry, po prostu przygotowuje się do kolejnego tygodnia w pracy i cieszy się, że zobaczy znowu swoje koleżanki.

Lubi, kiedy dużo się dzieje, uwielbia ludzi, praca ją nie przeraża wręcz przeciwnie cieszy, z pewnością lubi to, co robi.

W zawodzie sprzedawcy jak twierdzi pani Iwonka, kontakty z ludźmi są bardzo intensywne, dlatego przy bezpośredniej obsłudze klientów, powinny pracować osoby komunikatywne, łatwo nawiązujące relacje, ludzie, którzy potrafią słuchać i mają dużo cierpliwości. Z czystym sercem możemy stwierdzić, że takie właśnie cechy pani Iwonka posiada, odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, która serdecznie zaprasza i dziękuje za nominację do konkursu, to dla niej ogromna nagroda, że ludzie doceniają jej pracę.

Akcja wspiera kampanię promującą lokalną przedsiębiorczość:

Kupuj produkt i usługę w swoim mieście.

Więcej o konkursie:  http://www.jaw.pl/tagi/najlepszy-sprzedawca-jaworzna/

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki