Policjanci w roli Świętego Mikołaja

Bardzo miły gest funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie. Przeprowadzili oni mikołajkową akcję dla wychowanków Domu Dziecka w Jaworznie i wszystkie uzbierane prezenty, dostarczyli dla dzieciaków osobiście właśnie dziś 4 grudnia.

REKLAMA

Jak powiedziała nam funkcjonariuszka Komendy Miejskiej Policji sierżant Anna Tyma Świerczyńska do przygotowanej przez policjantów akcji mikołajkowej dołączył się również Urząd Miasta Jaworzna. Wspólnymi siłami mogli stworzyć dla tych dzieci magiczny świąteczny czas i sprawić, aby na tych małych twarzach dzieci zagościł uśmiech.

Wielkie brawa i podziękowania należą się jaworznickiej policji, że otworzyli swoje serca i przekazali dzieciakom mikołajkowe prezenty. Tak powiedziała nam Pani Ewelina Olejniczak Główny Specjalista Do Spraw Opiekuńczo Wychowawczych Domu Dziecka w Jaworznie.

„Nasze dzieci są ogromnie zadowolone i zaskoczone tym spotkaniem i wszystkimi prezentami. Dla nich każdy nawet najmniejszy prezent jeszcze z takiej okazji jak dzień Świętego Mikołaja jest strasznie cenny i wyjątkowy. Serdecznie wszystkim dziękuje wywołaliście na twarzach tych dzieci ogromna radość i uśmiech. Dziękuję w imieniu swoim i wszystkich naszych dzieci”.- powiedziała nam pani Ewelina.

Pomaganie jest piękne a jednoczenie we wspólnym celu, jakim jest pomoc i sprawianie radości innym jest zawsze ważne i budujące.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki