Zabawa na trampolinie zakończyła się wypadkiem- 10-letni Olivier z Jaworzna

Pamiętacie 10-letniego Oliviera z Jaworzna, który w czerwcu podczas zabawy na trampolinie uległ wypadkowi? Doznał wtedy spiralnego złamania trzonu kości udowej z przemieszczeniem, przeszedł operacje. Ten dzień wypadku zmienił całe jego życie. Wizyty u lekarzy, rehabilitację, ból i cierpienie.

REKLAMA

Postanowiłam odwiedzić Olivierka u niego w domu, zobaczyć jak się czuje czy powraca do zdrowia.

Ten mądry i dzielny chłopiec od sierpnia zrobił ogromne postępy. A to dzięki ludziom, którzy poprzez zbiórkę na portalu siepomaga.pl dali mu szanse i możliwość na wykonanie zabiegów w komorze hiperbarycznej i rehabilitacji, dzięki miłości swojej mamy i rodzeństwa a przede wszystkim dzięki swojemu uporowi i pragnieniu powrotu do zdrowia.

Niestety ból nogi dalej się utrzymuje, jest cały czas stan zapalny. Mama Olivierka pani Agnieszka boi się by nie było pogorszenia stanu zdrowia chłopca.

Rehabilitacja, którą Olivier powinien kontynuować niestety na obecną chwilę jest niemożliwa. Pani Agnieszki nie stać na jej opłacenie. To bardzo przykre. Ale dzięki ludziom i ich dobrych sercach chociaż zabiegi w komorze hiperbarycznej mogą być kontynuowane.

„Na tą chwilę nie jeżdżę na rehabilitację z Olivierkiem, ze względów finansowych po prostu nie jestem w stanie, jak o tym pomyślę to płakać mi się chcę. Tlenoterapię kontynuujemy i to dzięki właśnie ludziom ich dobrym sercom, za co ogromnie dziękuję”.

Na naszym ostatnim spotkaniu, Olivierek obiecał mi, że pobiegnie w maratonie, mam ogromną nadzieję, że do tego dojdzie. Że jego marzenie się spełni.

Kończące wywiad, słowa Oliwierka chwytają mocno za serducho.

„Dziękuję wszystkim za pomoc dla mnie i dla mojej mamy, bardzo wam dziękuję”

Jeśli ktoś tylko będzie miał taką chęć i wolę, pomóc Olivierkowi można na wiele sposobów. Jednym z nich są wpłaty na portalu zrzutka.pl

https://zrzutka.pl/mmnnub

„Mogą to być jakieś bezpłatne zabiegi rehabilitacyjne, może to być pomoc finansowa, każda dosłownie każda pomoc się dla nas liczy, tak bardzo bym chciała sama dać rade i nie prosić o pomoc, ale nie mam wyjścia. Dla Olivierka zrobię wszystko by mógł normalnie stanąć na nogi”

„Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas”

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki