W przestrzeni miejskiej na rynku pojawił się nowy szyld, to Lewica otwiera nowe biuro. Otwarcie ma nastąpić na początku listopada.

REKLAMA

Jaworznicka Lewica na początku listopada planuje otwarcie nowego biura w centrum miasta i ma to nastąpić w okresie tuż po Święcie Zmarłych. Biuro swoją lokalizację ma mieć na jaworznickim rynku i wiadomo to już dziś, gdyż pojawiły się szyldy ugrupowania w przestrzeni miejskiej.

Pytanie, jak długo będzie on tam gościł. Jak pamiętamy, podczas kampanii wyborczej, podobny szyld na rynku zamontował Paweł Bańkowski i musiał zostać on szybko zdjęty. Wacław Chudzikiewicz z Lewicy tłumaczy, że ich szyld wisi na budynku prywatnym i dzięki temu nie potrzebują przyzwolenia. Jedyne przyzwolenie, jakie potrzebowali to właściciela budynku, który tak owe wyraził.

W ostatnim czasie odbył się ogólnopolski kongres zjednoczenia Nowej Lewicy, który zakończył się sukcesem dla partii, bowiem udało się porozumieć przedstawicielom Wiosny i SLD. Współprzewodniczącymi ugrupowania zostali Robert Biedroń oraz Włodzimierz Czarzasty.

Na listopad planowane są również wybory przedstawicieli do Rady Wojewódzkiej, a gdy to się powiedzie, będą również do rad powiatowych.

 

Zdj. Dawid Bijak

 

 

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki