Galeria Galena na przedświąteczny czas, przygotowała dla swoich Klientów sporo atrakcji. Wizyta Świętego Mikołaja, świąteczne pakowanie prezentów oraz Akcja „Cyprysy w prezencie” – grudzień w Galerii Galena będzie wyjątkowo świąteczny.

4 i 6 GRUDNIA: WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA W GALERII GALENA

W dniach 4 i 6 grudnia Galeria Galena przygotowała event dla rodzin z dziećmi, podczas którego galerię odwiedzi Święty Mikołaj wraz ze swoim orszakiem. Te dwa dni wypełnione będą atrakcjami, prezentami  i magiczną aurą. Galeria zorganizuje dzieciom spotkanie ze Świętym Mikołajem i Elfami, animacje, zabawy i konkursy z nagrodami. Klienci będą w tych dniach częstowani piernikowymi słodkościami.

3 – 24 GRUDNIA: GALERIA GALENA PAKUJE PREZENTY NA ŚWIĘTA

W tych dniach, w Punkcie Obsługi Akcji, za okazaniem paragonu o wartości min. 50 zł hostessy zapakują Klientom galerii świątecznie prezenty. Przy tym stanowisku można zakupić również bony podarunkowe Galerii Galena.

6 – 17 GRUDNIA: CYPRYSY W PREZENCIE

Galeria Galena prezentuje świąteczne drzewka! Klienci, którzy w czasie trwania akcji „Cyprysy w prezencie” zrobią zakupy na terenie Galerii Galena za min. 200 zł, będą mieli szansę otrzymać jeden z 500 świątecznych cyprysów!

13 – 23 GRUDNIA: JARMARK BOŻONARODZENIOWY

W Galerii Galena odbędzie się Jarmark pełny tradycyjnych i regionalnych produktów oraz świątecznych ozdób.

Szczegóły powyższych wydarzeń oraz Regulaminy Akcji „Pakujemy prezenty na Święta” i „Cyprysy w prezencie” znajdują się na stronie www.galeriagalena.pl.

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki