REKLAMA

Ania cierpi na silne zaburzenia funkcjonowania przewodu pokarmowego, które wyniszczają jej organizm. Niezdolna do samodzielnej pracy, potrzebuje finansowej pomocy na zakup specjalnej żywności, leków i na wizyty lekarskie. Dzięki Waszej dotychczasowej pomocy  stan zdrowia Ani się poprawił, jednak konieczna jest dalsza terapia.

REKLAMA

– Siostra cierpi na zaburzenia wchłaniania i gastroparezę. Jej żołądek bardzo słabo się opróżnia, pożywienie zalega w nim długie godziny i Ania nie może jeść normalnych objętościowo posiłków, tak, jak każdy z nas. Codzienne silne bóle jelit, zgaga, często wymioty uniemożliwiają jej normalne funkcjonowanie. Jej przewód pokarmowy nie przyswaja prawidłowo składników odżywczych z pokarmu, dlatego powinna spożywać żywność specjalnego przeznaczenia medycznego, która zaopatrzy jej organizm w niezbędne mikro i makro elementy oraz odpowiednią ilość kalorii – pisze siostra ani na portalu zrzutka.pl.

Jeszcze w październiku Ania ważyła zaledwie 37 kg przy wzroście 160 cm. Dzięki wcześniejszej zbiórce, z której pieniądze zostały przeznaczone na specjalistyczne leczenie dla Ani, udało się poprawić jej wagę – obecnie waży 42 kg.

Leczenie jednak musi być kontynuowane – obecnie Ania czeka na przyjęcie do szpitala.  –Każda przerwa może zaprzepaścić dotychczasowe pozytywne skutki terapii. Dlatego jesteście nam potrzebni. Dzięki ostatniej zbiórce udało się opłacić lekarzy, dietetyka zakupić leki i specjalistyczne posiłki – pisze siostra Ani.

Każde wsparcie, każda, nawet najdrobniejsza kwota ma dla nas ogromne znaczenie. Jeśli sami nie możecie wesprzeć Ani finansowo – udostępnijcie tę zbiórkę na swoich profilach facebookowych, polećcie znajomym – to także bardzo wymierna i skuteczna pomoc. Za każdy gest dobrej woli, za życzliwość, okazane serce, wsparcie i wszystkie miłe słowa dodające otuchy i sił w walce o zdrowie serdecznie dziękujemy.

Link do zrzutki:

https://zrzutka.pl/bn2se2

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki