wtorek, 5 grudnia, 2023

Via Sport zaprasza na zajęcia Indoor Cycling

Strona głównaPopularneVia Sport zaprasza na zajęcia Indoor Cycling

Via Sport zaprasza na zajęcia Indoor Cycling

- Advertisement -

Wyobraź sobie miejsce, w którym czujesz się naprawdę dobrze, pędzisz z prędkością wiatru, podążasz za własnym rytmem i pracujesz nad swoją kondycją. Czy brzmi to jak sen? Na szczęście jest to rzeczywistość. W ofercie Via Sport możesz skorzystać z zajęć – Indoor Cycling.

Zajęcia odbywają się trzy razy w tygodniu, prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów, którzy są w stanie dostosować każde ćwiczenie do twojego poziomu kondycji i możliwości. Bez względu na wiek czy stopień sprawności, każdy znajdzie tu coś dla siebie. W Indoor Cycling nie ma miejsca na granice czy ograniczenia. Każdy jest tu mile widziany.

Pod czujnym okiem specjalistów Via Sport, uczestnicy podążą według trzech stylów zajęć, które dostosowuje się do ich preferencji i celów.

Interwały – skupiają się w 80% na wytrzymałości. Przeplatane sesje wysiłku i relaksu rozkręcają metabolizm i poprawiają kondycję. Czy jest coś lepszego niż uczucie, kiedy po ciężkim dniu można rzucić wszystko i po prostu dać z siebie wszystko na rowerze?

Siła – to zajęcia, które odzwierciedlają jazdę w terenie górskim. Jeżeli kiedykolwiek marzyłeś o wycieczce górskiej na rowerze, ale nie miałeś możliwości, to te zajęcia są dla Ciebie. Wzmacniają nogi i kondycję, podnosząc twoje możliwości do nowych wyzwań.

Mix – to połączenie obu stylów. Nie jesteś pewien, co wybrać? Chciałbyś skorzystać z obu opcji? Mix to idealny wybór.

Zajęcia Indoor Cycling to nie tylko trening dla ciała, ale też dla umysłu. Są to zajęcia, które pomogą Ci odstresować się po ciężkim dniu, podczas których poczujesz, jak adrenalinę zastępują endorfiny. Podczas jazdy możesz poczuć się jak na szosie, szlaku górskim, czy torze wyścigowym, a wszystko to w bezpiecznym, komfortowym otoczeniu.

Nie czekaj, dołącz do Via Sport! Zajęcia Indoor Cycling to prawdziwa dawka energii i radości. To szansa na poprawę swojej kondycji, a przede wszystkim – na świetną zabawę.

Kontakt:

Telefon: 793 900 780

Adres: Wojska Polskiego 1, 43-603 Jaworzno

[vc_facebook]

- Advertisment -

Rafako otrzyma 8,5 mln zł z ubezpieczenia za uszkodzenie kotła w Elektrowni Jaworzno

W ramach ugodowego rozstrzygnięcia długotrwałego sporu, Rafako, renomowany producent kotłów i urządzeń ochrony środowiska dla energetyki, ogłosił zawarcie ugody z Uniqa Towarzystwo Ubezpieczeń oraz...

MIKOŁAJ Z WYPIEKAMI W GALERII GALENA! SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM I WARSZTATY PIECZENIA PIERNIKÓW

Ho, ho ho!  W najbliższą środę, 6 grudnia Galerię Galena odwiedzi Święty Mikołaj! W godz. 14:00-19:00 na gości galerii czekać będzie mnóstwo atrakcji: Wyjątkowe spotkanie ze Świętym Mikołajem i...

Zawyły syreny. Policjanci oddali hołd kolegom

Policjanci w Jaworznie oddali hołd kolegom. Policjantki i Policjanci, pracownicy Policji, zaprzyjaźnione służby, wspierający Policję, którym na sercu leży porządek i bezpieczeństwo. W pędzącym pełnym...