sobota, 20 kwietnia, 2024

Z Jaworzna na kort Wimbledonu

Strona głównaSportInne SportyZ Jaworzna na kort Wimbledonu

Z Jaworzna na kort Wimbledonu

- Advertisement -

Jaworznianin sędziował tegoroczną edycję zawodów Wimbledon w Wielkiej Brytanii. To ogromny sukces, z którego może być dumny.

Jaworznianin Dariusz Gołas był jednym z sędziów liniowych podczas tegorocznej edycji Wimbledonu. Miał niespotykaną okazję z bliska zobaczyć gwiazdy światowego tenisa, a także poczuć magię atmosfery najstarszego i najbardziej prestiżowego turnieju tenisa na świecie.

Wimbledon to tenisowy turniej zaliczany do turniejów Wielkiego Szlema. Rozgrywany jest od 1877 roku jako mistrzostwa Anglii.

Dariusz Gołas na co dzień żyje w Anglii i posiada także normalną pracę, jednakże w wolnych chwilach jest sędzią liniowym tenisa ziemnego na różnorakich turniejach odbywających się w Wielkiej Brytanii.

Możliwość bycia sędzią liniowy podczas tak ważnego turnieju jest czymś wyjątkowym i śmiało można mówić o ogromnym sukcesie jaworznianina, któremu z tego miejsca, serdecznie gratulujemy.

Więcej o bohaterze naszego artykułu dowiecie się za niedługo. 

[vc_facebook]

- Advertisment -

Sądowa epopeja Sebastian Kusia. Wyrok coraz bliżej. Może zapaść 24. kwietnia

Przed Sądem Rejonowym w Chrzanowie od prawie 5 lat trwa proces Sebastiana Kusia, podejrzanego o przyjmowanie łapówek, kiedy to pracował na stanowisku naczelnika biura...

Piątkowe pikniki cieszyły się sporym zainteresowaniem

Pomimo chłodu, aż dwa pikniki odbyły się w tym samym czasie w Jaworznie. Jeden zorganizowany jako „Dzień ziemi” pod płaszczką, drugi piknik na Osiedlu...

Fabryka hejtu na finale kampanii. Przekroczono granice kultury

Kampania wyborcza w Jaworznie weszła w decydującą fazę. Kandydaci na urząd prezydenta dwoją się i troją, żeby przekonać do siebie niezdecydowanych wyborców. Ich działania...