REKLAMA

W życiu zdarzają się sytuacje, które przekraczają nasze wyobrażenia o bólu i cierpieniu. Jednak nawet w najtrudniejszych momentach możemy coś zrobić. Dziś przedstawiamy historię Natalii – młodej kobiety, która marzyła o zostaniu prawnikiem, ale jej plany zostały zniszczone przez niemiłosierną chorobę. Cierpi na najgorszą postać zespołu Tourette’a, dystonii, padaczki i zwyrodnienie zwojów podstawnych.

REKLAMA

🎗️ Pomoc Dla Natalii – To Nie Jest Walka, Którą Może Wygrać Sama!

Świat Natalii runął w gruzach. Utraciła zdolność do normalnego życia, a jej marzenia zostały pogrzebane. Matka Natalii, pani Rudzińska, zwraca się do nas wszystkich z prośbą o wsparcie.

Co możemy zrobić?

  1. Udostępnij: Niech więcej osób dowie się o tej okrutnej chorobie i walce Natalii. Kliknij ‼️udostępnij – POMÓŻ‼️, aby to zrobić.
  2. Wpłać Dowolną Kwotę: Nawet najmniejsza wpłata może pomóc w odciążeniu rodziny Natalii. Kliknij tutaj, aby przekazać wsparcie

Dołącz do Walki – Wykaż Się Serdecznością

Żadne słowa nie oddadzą pełni tragedii, która spotkała Natalię i jej rodzinę. Być może nie jesteśmy w stanie jej wyleczyć, ale możemy wspólnie odrobinę ujarzmić tę straszną chorobę i złagodzić jej codzienny koszmar.

Dziś Natalia potrzebuje nas wszystkich. Nie bądźmy obojętni.

🔗 Wsparcie dla Natalii – Kliknij i Pomóż Teraz

dav
- REKLAMA -
Zewnętrzne linki