Bubble Soccer w Jaworznie już w październiku. Zapisy rozpoczęte

REKLAMA

Turniej w Bubble Soccer w Jaworznie odbędzie się już w październiku. To 3. edycja tej sportowej zabawy w naszym mieście. Zapisy już trwają.

REKLAMA

Turniej w Bubble Soccer w Jaworznie odbędzie w sobotę 7 października na boisku piłkarskim przy Stadionie „Victorii”. To już 3. edycja tej sportowej rywalizacji połączonej z dużą dawką śmiechu i zabawy.

to będzie fajne spędzenie czasu ze sportem i będzie dużo śmiechu – mówi Kamil Łach

Czym w ogóle jest ten rodzaj sportowej zabawy? Bubble soccer to zawody pokrewne piłce nożnej z jedną dość istotną różnicą. Piłkarze w tej dyscyplinie zakładają na siebie specjalne kule wypełnione powietrzem, które zakrywają ich ciało. Odsłonięte są jedynie nogi. Co to ma na celu? Kule, które mają na sobie zawodnicy, chronią ich od smutnych efektów zderzeń i wprowadzają rozgrywki na zupełnie inny poziom niż tradycyjny football, ponieważ dają im nieskończone możliwości atakowania przeciwników bez wyrządzania im i sobie krzywdy. Zawodnicy wbiegają w siebie i dosłownie wyrzucają przeciwników z boiska. Śmiechu podczas zawodów jest naprawdę dużo, ponieważ sytuacje, które zdarzają się na boisku, są bardzo zabawne zarówno dla uczestników, jak i widzów.

Kto może wziąć udział? Każdy mieszkaniec Jaworzna i nie tylko, który ukończył 16. rok życia. Drużyny są 4-osobowe i mogą być zarówno męskie, damskie, jak i mieszane, gdyż jest to bezpieczny rodzaj rozrywki. Wydarzenie jest bezpłatne, a jego organizatorem jest Stowarzyszenie Jaworzno to My.

Zapisy poprzez formularz Google odbywają się do 4 październikahttps://forms.gle/fGDea1Xu9nBw8aqr6.

Wydarzenie rozpocznie się o 9:00, 7 października na boisku przy stadionie Victorii na ulicy Krakowskiej 8 w Jaworznie. Na wszystkich uczestników z pewnością czeka ogrom zabawy.

 

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki