Piotr „Bestia” Piechowiak pojawił się w Jaworznie

REKLAMA

Piotr „Bestia” Piechowiak pojawił się w Jaworznie, aby odbyć trening z jaworznickimi sportowcami. Sportowiec walczący do tej pory w federacji FAME MMA jest w doskonałej formie.

REKLAMA

Piotr „Bestia” Piechowiak pojawił się w Jaworznie. Ten polski kulturysta, strongman, trener personalny i freak fighter odbył trening z kilkoma jaworznickim sportowcami.

każdy cel, który mam realizuje na 100% – mówi Bestia

Forma u Bestii zdecydowanie jest, ale jak podkreśla sam sportowiec, pomimo faktu, że trening fightera od treningu kulturysty się różni, to jeden, jak i drugi rodzaj sportu są wyjątkowo wymagające.

– Najtrudniejszym elementem zdecydowanie jest trzymanie się diety. W kulturystyce jest to bardzo wymagające, gdyż trzeba bardzo mądrze do tego podjeść i być w ostrym reżimie. W sportach walki też trzeba dbać o dietę, jednakże nie jest to aż tak skrajeprzekonuje Piotr Piechowiak.

Bestia do tej pory legitymuje się bilansem 3-0, a wszystkie walki stoczył w ramach federacji FAME MMA. Fighter do tej pory pokonał Marcina Najmana, Piotra Szeligę, a ostatnio Krzysztofa Radzikowskiego. Trudno jednak jest mu ocenić, która walka była najcięższa, ale wskazuje, że to pojedynek ze strongmanem Krzysztofem Radzikowskim był tym, który najciężej przyszło mu wygrać.

najtrudniejsza moja walka była z Krzyśkiem Radzikowskim – mówi Piotr Piechowiak

Piotr Piechowiak trening odbył w kompleksie sportowym Via Sport na Osiedlu Stałym w Jaworznie, gdzie jaworzniccy sportowcy mogli nie tylko podpatrzeć, jak trenuje Bestia, ale także porozmawiać z nim o kuluarach jego kariery.

Dla mieszkańców Jaworzna także ma przesłanie Każdy jest sobą, niech robi to, co lubi i spełnia się na 100%.

Życzymy więc Bestii powodzenia, w jego najbliższym starciu.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki