Policjanci z Jaworzna otrzymali pisemne podziękowania od mieszkańców

REKLAMA

Policjanci z KMP Jaworzno otrzymali pisemne podziękowania od mieszkańców naszego miasta za swoją służbę i pomoc w rozwiązaniu ich spraw.

REKLAMA

Dwóch policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie otrzymało pisemne podziękowania od poszkodowanych mieszkańców naszego miasta, którym funkcjonariusze pomogli.

W czerwcu bieżącego roku st. sierż. Dawid Rutkowski z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą otrzymał pisemne podziękowania od Pana Artura. Funkcjonariusz prowadził postępowanie w sprawie oszustwa na portalu OLX. Pokrzywdzony, przebywający na stałe z granicą, szczerze przyznał, że miał małe nadzieje na odzyskanie pieniędzy w kwocie 310 złotych, jednak zaangażowanie st. sierż. Dawida Rutkowskiego spowodowało, że sprawa bardzo szybko została pozytywnie rozwiązana.

Drugie podziękowania pojawiły się we trwającym jeszcze wrześniu. Otrzymał je policjant operacyjny z wydziału kryminalnego. Mieszkance Jaworzna skradziono portfel ze wszystkimi dokumentami oraz gotówką w kwocie 2200 złotych. Była to cała emerytura, przekazana przez męża, którą mieli przeznaczyć na życie. Po kilku dniach, w wyniku czynności operacyjnych sprawca był już ustalony, a policjant ujawnił w jego mieszkaniu skradzione mienie, które powróci do właścicielki.

KMP Jaworzno podkreśla także, żepolicjanci za swoją służbę nie oczekują podziękowań, jednak każde miłe słowo ze strony osób, którym pomogli, wywołuje uśmiech na ich twarzach i jeszcze bardziej motywuje do pracy.

Źródło: KMP Jaworzno

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki