REKLAMA

Dlaczego Akademia Małego Skauta? Rozpoczęcie przedszkola to wyjątkowy czas zarówno dla rodziców, jak i dzieci. Oto kilka pytań, które mogą Cię nurtować:

  • Czy moje dziecko jest gotowe na przedszkole?
  • Jak poradzi sobie z rozłąką i nowym otoczeniem?
REKLAMA

W Akademii Małego Skauta mamy na to odpowiedź! U nas adaptacja odbywa się w przyjaznym, komfortowym środowisku. Oferujemy godziny adaptacyjne, podczas których możesz zobaczyć, jak Twoje dziecko radzi sobie w nowym środowisku. Możesz być z nim przez ten czas, jeśli tego potrzebujesz.

Co nas wyróżnia?

Kameralność i Poczucie Drugiego Domu

Nasze kameralne grupy oraz rodzinna atmosfera sprawiają, że dzieci czują się u nas jak w drugim domu. Każdego dnia z niecierpliwością wracają do przedszkola, pełne radości i oczekiwania na nowe przygody.

Bogaty Program Edukacyjny

Nie ograniczamy się tylko do realizacji podstawy programowej MEiN. Dążymy do tego, aby każdy dzień w przedszkolu był prawdziwą przygodą. Organizujemy spacery, wycieczki do ciekawych miejsc, spotkania z ciekawymi gośćmi i wiele innych.

Zajęcia Dodatkowe

W ramach czesnego oferujemy zajęcia z języków angielskiego i hiszpańskiego, robotyki i kodowania, spotkania z harcerzami, a także zabawy przy akompaniamencie pianina. Dla chętnych są też zajęcia na basenie!

Nowoczesność i Wygoda

Dzięki specjalnej aplikacji dla rodziców masz wszystko w jednym miejscu – jadłospis, opłaty, galerie zdjęć i ogłoszenia. Planowanie pobytu dziecka w przedszkolu staje się wygodne i transparentne.

Ciągły Rozwój

Nie spoczywamy na laurach. Regularnie doposażamy i rozwijamy nasze sale oraz plac zabaw, by zapewnić dzieciom jak najbardziej stymulujące otoczenie.

Nie przegap zdjęć z naszych wakacyjnych wypraw, które ogłosiliśmy jako czas aktywnej zabawy!

Dołącz do Nas!

Akademia Małego Skauta to miejsce, w którym Twoje dziecko będzie mogło rozwijać się i odkrywać świat w najlepszy możliwy sposób. Zapewniamy, że czas spędzony u nas będzie dla Twojego dziecka niezapomnianą przygodą!

Skontaktuj się z nami już dzisiaj i rozpocznij przedszkolną przygodę w Akademii Małego Skauta!

http://akademiamalegoskauta.edu.pl/

Adres: Chopina 40, Jaworzno, Poland
Telefon: 724 615 255
Email: akademia.skauta22@gmail.com

 

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki