Sportowy Piknik Rodzinny na Osiedlu Stałym w Jaworznie

REKLAMA

Sportowy Piknik Rodzinny na Osiedlu Stałym w Jaworznie odbędzie się pod koniec września. Zobacz, jakie atrakcje zostały przewidziane dla dużych i małych.

REKLAMA

Sportowy Piknik Rodzinny na Osiedlu Stałym w Jaworznie odbędzie się już 30 września. Na przybyłych gości czeka masa atrakcji związanych nie tylko ze sportem, ale także dobrą zabawą.

Celem wydarzenia jest połączenie starszych i młodszych mieszkańców Jaworzna, aby mogli razem spędzić czas podczas dobrej i przy okazji sportowej zabawy.

to doskonała akcja dla rodzin, aby aktywnie spędzali czas – mówi Łukasz Małkowski z 4body.com

Nie zabraknie także przedsięwzięć dla dzieci. Lekcje gry w tenisa, czy squasha, konkurencje sportowe związane z piłką nożną, dmuchany tor przeszkód oraz zamek, a także animatorzy, to tylko część tego, co będzie czekać na najmłodszych jaworznian.

Dorośli mogą liczyć na fitness, czy turniej squasha oraz padla. Natomiast ci bardziej ambitni mogą wziąć udział w 5-kilometrowym biegu Body Cross Race.

Bieg jest dla dorosłych i wynosi 5 kilometrów – dodaje Łukasz Małkowski

Wszystkich chętnych zapraszamy serdecznie. Sobota 30 września Via Sport Jaworzno na Osiedlu Stałym. Start imprezy 11:00.

 

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki