Ulica jest zaniedbana, a włodarze się nami nie interesują — skarżą się mieszkańcy Podwala

REKLAMA

O ulicy Paderewskiego ktoś zapomniał — mówi mieszkaniec Osiedla Podwale. Na odcinku zaraz przy skrzyżowaniu z ulicą Grunwaldzką jest kilka elementów, które aż proszą się o modernizację.

REKLAMA

Ulica Ignacego Paderewskiego na Osiedlu Podwale w Jaworznie jest zaniedbanaskarżą się mieszkańcy, którzy wskazują, że włodarze w ogóle się nie interesują tą częścią miasta, nawet pomimo faktu, że jest to śródmieście Jaworzna.

Latarnie pamiętające czasy słusznie minione, w dodatku nie wszystkie świecące, przejście dla pieszych, które przydałoby się odmalować, zniszczone znaki drogowe i całkiem świeże, acz głębokie dziury w jezdni, to tylko część tego, nad czym można byłoby popracować.

Raz świeci, gaśnie, znowu świeci, ludzie się skarżą – mówi mieszkaniec

Dwie latarnie zaraz przy przejściu dla pieszych od pół roku nie świecą, a jedna latarnia dalej, w głąb ulicy, działa niczym stroboskop w dyskotece, przez co wielu mieszkańców się skarży, że nie mogą spaćmówi starszy mieszkaniec bloku przy ulicy Paderewskiego. Brakuje także oświetlenia przejścia dla pieszych, a znaki poziome są bardzo zniszczone. Jak przekonuje mieszkaniec, kwestia oświetlenia była zgłaszana do Tauronu.

Mieszkańcy chcieliby po prostu, aby podstawowe elementy życia publicznego, były w stanie zadowalającym, tak aby po zmroku nie bali się wyjść z domu.

Dzień robi się coraz krótszy i jest ciemno, przez co matki z dziećmi boją się wychodzić po zmroku, gdyż grasują zwierzęta z dwoma kłami — dodaje inny mieszkaniec osiedla

Czy uda się delikatnie zmodernizować tę ulicę? Jesteśmy pełni nadziei, że tak.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki

5 KOMENTARZE

  1. Ale przecież awarie oświetlenia można zgłosić do Taurona i naprawią…………………kpisz czy o drogę pytasz ??? na ul. Szopena od 19.08.23 nie świeci żadna latarnie , pomimo wielokrotnego zgłaszania Tauron ma to w dupie . Dzisiaj jest 15.09.23 i w dalszym ciągu nie ma reakcji .