sobota, 20 kwietnia, 2024

Deratyzacja w blokach zakończona

Strona głównaSM GórnikDeratyzacja w blokach zakończona

Deratyzacja w blokach zakończona

- Advertisement -

Deratyzacja w blokach w zasobach SM Górnik została zakończona. Trutka na gryzonie rozłożona była w 638 klatkach schodowych.

Deratyzacja w blokach w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej Górnik w Jaworznie została zakończona. Cała akcja trwała od 1 do 15 października.

Trutka na gryzonie rozłożona była w 638 klatkach schodowych – mówi Marlena Płokita z Administracji nr 2 Podwale

Deratyzacje przeprowadziła firma zewnętrzna posiadająca odpowiednie uprawnienia i wszystko zostało wykonane zgodnie z zasadami zawartymi w piśmie Państwowego Inspektora Sanitarnego w Jaworznie oraz zgodnie z uchwałą Rady Miejskiej Jaworznapodkreśla Marlena Płokita z SM Górnik.

Tego rodzaju działania odbywają się dwa razy w roku — w marcu i październiku — i trutki wystawiane są w korytarzach piwnicznych. Ponadto w przeciągu całego roku na stanowiskach kontenerowych dokładane są trutki do karmników deratyzacyjnych, tak aby kontrolować populację szczurów. Dodatkowo na wnioski mieszkańców, karmniki montowane są również w pobliżu bloków, gdzie problem z tymi gryzoniami występuję.

Populacja szczurów z pewnością się zmniejszyła, jeżeli jednak ktoś zauważyłby ich obecność, to proszony jest o kontakt ze Spółdzielnią.

[vc_facebook]

1 KOMENTARZ

- Advertisment -

Sądowa epopeja Sebastian Kusia. Wyrok coraz bliżej. Może zapaść 24. kwietnia

Przed Sądem Rejonowym w Chrzanowie od prawie 5 lat trwa proces Sebastiana Kusia, podejrzanego o przyjmowanie łapówek, kiedy to pracował na stanowisku naczelnika biura...

Piątkowe pikniki cieszyły się sporym zainteresowaniem

Pomimo chłodu, aż dwa pikniki odbyły się w tym samym czasie w Jaworznie. Jeden zorganizowany jako „Dzień ziemi” pod płaszczką, drugi piknik na Osiedlu...

Fabryka hejtu na finale kampanii. Przekroczono granice kultury

Kampania wyborcza w Jaworznie weszła w decydującą fazę. Kandydaci na urząd prezydenta dwoją się i troją, żeby przekonać do siebie niezdecydowanych wyborców. Ich działania...