sobota, 20 kwietnia, 2024

Uwaga ślisko! Niebezpieczne „parkowanie” w centrum Jaworzna

Strona głównaNewsUwaga ślisko! Niebezpieczne "parkowanie" w centrum Jaworzna

Uwaga ślisko! Niebezpieczne „parkowanie” w centrum Jaworzna

- Advertisement -

Niebezpieczne „parkowanie” spowodowane prawdopodobnie poślizgiem zdarzyło się w centrum Jaworzna. Trzeba uważać, gdyż jesienna pogoda lubi być zdradliwa. Policja nie odnotowała tego incydentu.

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło dzisiaj 9 października w centrum Jaworzna w godzinach przedpołudniowych. Kierowca samochodu osobowego marki Suzuki prawdopodobnie wpadł w poślizg i wylądował na barierkach tuż obok kapliczki przy ulicy św. Wojciecha.

Policja nie odnotowała takiego zdarzenia, więc nie wiadomo co dokładnie się wydarzyło, jednak można przypuszczać, że kierowca prawdopodobnie wpadł w poślizg, co doprowadziło do niebezpiecznej sytuacji. Jego pojazd wręcz zawisł na krawędzi jezdni, przebijając się przez barierki. 

Zważywszy na fakt, że nie było służb to z pewności obyło się również bez osób poszkodowanych. Z nadesłanych nam zdjęć wynika, że pomoc drogowa pomogła kierowcy. Pozostaje tylko kwestia naprawy barierki.

Jesień to melancholijny czas, w którym pogoda niestety mocno się psuje. Opady deszczowe i zachmurzenie sprawiają, że warunki na drogach są trudne i wymagające. Dlatego ostrzegamy wszystkich kierowców przed nadmierną prędkością, gdyż chwila nieuwagi może doprowadzić do niebezpiecznego zdarzenia drogowego.

[vc_facebook]

 

- Advertisment -

Sądowa epopeja Sebastian Kusia. Wyrok coraz bliżej. Może zapaść 24. kwietnia

Przed Sądem Rejonowym w Chrzanowie od prawie 5 lat trwa proces Sebastiana Kusia, podejrzanego o przyjmowanie łapówek, kiedy to pracował na stanowisku naczelnika biura...

Piątkowe pikniki cieszyły się sporym zainteresowaniem

Pomimo chłodu, aż dwa pikniki odbyły się w tym samym czasie w Jaworznie. Jeden zorganizowany jako „Dzień ziemi” pod płaszczką, drugi piknik na Osiedlu...

Fabryka hejtu na finale kampanii. Przekroczono granice kultury

Kampania wyborcza w Jaworznie weszła w decydującą fazę. Kandydaci na urząd prezydenta dwoją się i troją, żeby przekonać do siebie niezdecydowanych wyborców. Ich działania...