wtorek, 5 grudnia, 2023

Finał Loterii Galerii Galena już w ten weekend

Strona głównaBiznesFinał Loterii Galerii Galena już w ten weekend

Finał Loterii Galerii Galena już w ten weekend

- Advertisement -

Świętuj ósme Urodziny Galerii Galena i zdobądź samochód KIA Picanto oraz karty podarunkowe!

Już w najbliższą sobotę, 25 listopada odbędzie się finał Loterii Urodzinowej Galerii Galena! Podczas losowania o godz. 18:00 dowiemy się, do kogo powędrują nagrody główne – samochód KIA Picanto i karty podarunkowe o wartości 2 000 zł oraz 1 000 zł! Do tego czasu wciąż możesz dołączyć do zabawy!

Ale zanim uroczyste losowanie i wręczenie nagród głównych, w tym dniu od 14:00 do 18:00 Galeria Galena przygotowała dla odwiedzających galerię ciekawe atrakcje:

14:00-15:30 Kreatywny konkurs plastyczny dla dzieci z nagrodami w postaci kart podarunkowych do SMYKa
14:10-15:00 Ekofantastyczne przedstawienie kukiełkowe – bajka o Zielonym Kapturku w zupełnie nowej odsłonie
15:15-16:15 Koncertowe bity i hity urodzinowe. Covery znanych i lubianych hitów zagra dla Was Grajmofon
17:00-17:15 Występ taneczny podopiecznych Akademii Tańca Elite z Jaworzna
17:30-18:00 1000 urodzinowych, pysznych babeczek do posmakowania
18:00 – Finał Loterii „Zakupy i w drogę!” z uroczystym losowaniem i wręczaniem nagród – samochodu KIA Picanto oraz kart podarunkowych 2.000 zł oraz 1.000 zł. *Obecność obowiązkowa.

Dodatkowo, na scenie odbywać się będą liczne konkursy z mnóstwem upominków i gadżetów, a najemcy Galerii Galena przygotowali atrakcyjne urodzinowe rabaty i promocje, które obowiązywać będą cały dzień.

Program jest ramowy i może ulec zmianie. Więcej szczegółów na: www.galeriagalena.pl

Galeria Galena to wielofunkcyjny obiekt handlowy otwarty w 2015 roku w Jaworznie. Na powierzchni handlowej bliskiej 35 000m2, oferuje Klientom dostęp do takich marek jak: Carrefour, Multikino, Reserved, RTV EURO AGD, SMYK, TEDi, Rossmann, Pepco, Martes Sport, H&M, Douglas, Dealz, CCC, 4F i wiele innych. Nierozłączną częścią galerii jest powstały w 2019r. roku park handlowy, gdzie swoją działalność prowadzą: Decathlon, Maxi Zoo oraz Action. Galeria Galena odpowiednio dobranym tenant-mixem zapewnia pełne doświadczenie zakupowo-rozrywkowe wszystkim odwiedzającym i jest wiodącym centrum handlowym w Jaworznie.

- Advertisment -

Zawyły syreny. Policjanci oddali hołd kolegom

Policjanci w Jaworznie oddali hołd kolegom. Policjantki i Policjanci, pracownicy Policji, zaprzyjaźnione służby, wspierający Policję, którym na sercu leży porządek i bezpieczeństwo. W pędzącym pełnym...

IV edycja Strażackiej Paczki

Ruszyła kolejna, już IV edycja Strażackiej Paczki. Strażacy z OSP Osiedle Stałe zorganizowali zbiórkę charytatywną dla potrzebujących rodzin z Jaworzna. Tegoroczna edycja Strażackiej Paczki ruszyła...

Spadła z siedzenia w autobusie i uderzyła głową w metalową rurkę

Pasażerka autobusu na skutek jego zderzenia z samochodem osobowym spadła z siedzenia i uderzyła głową w metalową rurkę znajdującą się w pojeździe. Do kolizji autobusu...