wtorek, 5 grudnia, 2023

Mariusz ma niesłabnącą wolę walki ze złośliwym rakiem.

Strona głównaZdrowieMariusz ma niesłabnącą wolę walki ze złośliwym rakiem.

Mariusz ma niesłabnącą wolę walki ze złośliwym rakiem.

- Advertisement -

Zwracam się z gorącą prośbą o udostępnienie linku do naszej zbiórki na rzecz leczenia Mariusza. Każde udostępnienie ma dla nas nieocenioną wartość. Im więcej osób dowie się o naszej akcji, tym większe są szanse na zebranie niezbędnych środków na kosztowne leczenie. Dzięki temu Mariusz będzie miał szansę spędzić więcej czasu ze mną, naszym synem i bliskimi.

https://pomagam.pl/hddwak

Jestem głęboko wdzięczna za każdą formę pomocy i za każde udostępnienie naszego linku.

Dziękuję z całego serca za Twoje wsparcie i za każdy gest solidarności z nami.

Cześć, jestem narzeczoną Mariusza, którego odwaga i determinacja w walce z rakiem są dla nas wszystkich inspiracją. Mariusz, który w styczniu skończy 42 lata, od 2019 roku dzielnie zmaga się z nowotworem złośliwym pęcherza moczowego. Przeszedł już pomyślnie cykl zabiegów i leczenia, jednak w lipcu tego roku otrzymaliśmy druzgocące wieści o przerzutach do płuc, kości i szpiku kostnego.

Lekarze dali mu od 2 do 7 miesięcy życia, ale Mariusz nie poddał się i kontynuuje walkę.

Niestety, pomimo naszych starań i ciężkiego leczenia, w tym chemioterapii, stan Mariusza pogorszył się, a nasze oszczędności zostały wyczerpane. Teraz stawiamy na medycynę niekonwencjonalną, która już przyniosła pierwsze zachęcające rezultaty, poprawiając wyniki Mariusza i oddalając zagrożenie życia.

Wyzwanie Finansowe:

Koszt tygodniowego leczenia jednym z leków, Mycelcaps, to 1044 zł, co miesięcznie daje 4176 zł. Oprócz tego Mariusz potrzebuje innych suplementów i leków z przepisanej kuracji, które mają na celu wzmocnienie jego organizmu i pomóc w dalszej walce z chorobą. Do tego dochodzą koszty diety, dojazdów do lekarzy, leki przeciwbólowe, a Mariusz, będąc na zwolnieniu lekarskim, nie może wrócić do pracy.

Pomimo wyzwań, z jakimi się mierzy, Mariusz ma niesłabnącą wolę walki i jest autorytetem dla swojego 6-letniego syna, który jest autystyczny. Jego plany na przyszłość i chęć życia są dla nas wszystkich motywacją, aby nie poddawać się w obliczu przeciwności.

Zwracam się do Ciebie z prośbą o wsparcie. Każda złotówka, którą możesz przekazać, pomoże Mariuszowi w tej nierównej walce. Twoje wsparcie nie tylko pomoże w pokryciu kosztów leczenia, ale także da naszemu bohaterowi siłę i nadzieję, że nie jest sam w tej walce.

Możesz Pomóc: https://pomagam.pl/hddwak

Razem możemy zrobić różnicę w życiu Mariusza i jego rodziny. Twoje wsparcie, każda złotówka, każde udostępnienie i każde dobre słowo liczy się!

Dziękujemy z całego serca za Twoje wsparcie i solidarność w walce Mariusza z rakiem. ❤️

- Advertisment -

Zawyły syreny. Policjanci oddali hołd kolegom

Policjanci w Jaworznie oddali hołd kolegom. Policjantki i Policjanci, pracownicy Policji, zaprzyjaźnione służby, wspierający Policję, którym na sercu leży porządek i bezpieczeństwo. W pędzącym pełnym...

IV edycja Strażackiej Paczki

Ruszyła kolejna, już IV edycja Strażackiej Paczki. Strażacy z OSP Osiedle Stałe zorganizowali zbiórkę charytatywną dla potrzebujących rodzin z Jaworzna. Tegoroczna edycja Strażackiej Paczki ruszyła...

Spadła z siedzenia w autobusie i uderzyła głową w metalową rurkę

Pasażerka autobusu na skutek jego zderzenia z samochodem osobowym spadła z siedzenia i uderzyła głową w metalową rurkę znajdującą się w pojeździe. Do kolizji autobusu...