sobota, 20 kwietnia, 2024

Zbiórka darów na rzecz schroniska dla zwierząt w Chełmku okazała się dużym sukcesem

Strona głównaZwierzętaDo adopcjiZbiórka darów na rzecz schroniska dla zwierząt w Chełmku okazała się dużym...

Zbiórka darów na rzecz schroniska dla zwierząt w Chełmku okazała się dużym sukcesem

- Advertisement -

Zbiórka darów na rzecz schroniska dla bezdomnych zwierząt w Chełmku okazała się dużym sukcesem. Mieszkańcy Jaworzna oraz zaangażowani przedsiębiorcy zebrali naprawdę wiele różnych i potrzebnych przedmiotów, oraz karm.

W akcje zaangażowali się jaworzniccy przedsiębiorcy w tym m.in. Local Tattoo Shop, Prestige Garage, czy Beata Kirker Hair Salon oraz nasza redakcja.

Akcję Michała Kirkera wsparły radna Sejmiku Województwa Śląskiego Maria Materla oraz radna Rady Miasta Jaworzna Dorota Guja.

Dwa samochody, jeden pod dach, drugi do połowy zapełnione zostały potrzebnymi produktami. Odpowiedź mieszkańców na akcję przeszła najśmielsze oczekiwania.

Organizatorem zbiórki był Michał Kirker oraz Paulina Sosnowska.

Tego rodzaju akcje są całkiem powszechne i regularnie organizowane przez wiele osób w naszym mieście. To dobrze świadczy o mieszkańcach Jaworzna, którzy chętnie pomagają zwierzętom, którym brakuje domu i właścicieli.

 

 

- Advertisment -

Sądowa epopeja Sebastian Kusia. Wyrok coraz bliżej. Może zapaść 24. kwietnia

Przed Sądem Rejonowym w Chrzanowie od prawie 5 lat trwa proces Sebastiana Kusia, podejrzanego o przyjmowanie łapówek, kiedy to pracował na stanowisku naczelnika biura...

Piątkowe pikniki cieszyły się sporym zainteresowaniem

Pomimo chłodu, aż dwa pikniki odbyły się w tym samym czasie w Jaworznie. Jeden zorganizowany jako „Dzień ziemi” pod płaszczką, drugi piknik na Osiedlu...

Fabryka hejtu na finale kampanii. Przekroczono granice kultury

Kampania wyborcza w Jaworznie weszła w decydującą fazę. Kandydaci na urząd prezydenta dwoją się i troją, żeby przekonać do siebie niezdecydowanych wyborców. Ich działania...