Myjnia Kanty – nowoczesne usługi z nutą nostalgii

0

Myjnia Bezdotykowa Kanty swoją nazwą nawiązuje, m. in. do słynnej dyskoteki, która kiedyś była centrum rozrywkowego życia Jaworzna i okolic. Na budynku myjni zawisł nawet neon przypominający kształtem logo tego klubu. Pan Paweł, właściciel myjni opowiedział o tym, jak powstał pomysł, żeby w ten sposób nazwać myjnię.

„Nazwę wymyśliła moja żona, pokazała mi gdzie była dyskoteka, jak się tam ludzie bawili i powiedziała, że to będzie świetna wycieczka sentymentalna” – wyjaśnia Paweł Karcz.

Do tej pory nazwa Kanty przywodzi na myśl miłe wspomnienia, chociaż klub nie istnieje już od wielu lat, nadal każdy kto choć raz miał okazję go odwiedzić pamięta to uczucie wolności, które towarzyszyło organizowanym tam wydarzeniom.

Myjnia ma szeroką ofertę usług, z których warto skorzystać.

Dostępne jest aż 7 programów: oprysk felg, piana aktywna, mycie zasadnicze wysokie ciśnienie z ciepłą wodą z detergentem, program szczotka z ciepłą wodą z detergentem, płukanie, woskowanie i nabłyszczanie.

Integralną część myjni stanowi Strefa Sucha z odkurzaczami. Myjnia posiada pięć stanowisk myjących.

Korzystanie z myjni jest wygodne i nowoczesne – płatności można dokonać na różne sposoby klasycznie bilonem lub kartą płatniczą albo za pomocą aplikacji lub karty lojalnościowej KANTY, eliminując potrzebę posiadania drobnych. Co więcej, instalacja wspomnianej aplikacji premiowana jest bonem o wartości 20 złotych, który można wykorzystać na dowolną usługę.

20 zł na pierwsze mycie z aplikacją!

Co ciekawe, właściciel zapowiada, że zamierza dodawać do oferty myjni nowe usługi i będzie o tym informował na fanpage’u na Facebooku na bieżąco.

Jak odebrać bonus:

Wystarczy zalogować się do aplikacji. Zrobisz to w dwóch prostych krokach:

  1. Załóż konto na stronie Kanty Jaworzno. Link do rejestracji: www.kantyjaworzno.pl/rejestracja
  2. Aby aktywować konto, kliknij w link, który zostanie wysłany na mejla.
  3. Pobierz aplikację Myjnie RedConst w App Store lub Google Play i wpisz w niej numer telefonu podany przy rejestracji.

I GOTOWE!

Myjnia otwarta jest 24h/dobę i działa także w święta.

Myjnia Bezdotykowa Kanty
Adres: ul. Jana Kantego Steczkowskiego 8.
Polub nas na Facebooku: FACEBOOK

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki