piątek, 12 kwietnia, 2024

Bezpłatne badania profilaktyczne w Jaworznie już dzisiaj

Strona głównaZdrowieprofilaktykaBezpłatne badania profilaktyczne w Jaworznie już dzisiaj

Bezpłatne badania profilaktyczne w Jaworznie już dzisiaj

- Advertisement -

Mieszkańcy Jaworzna mogą skorzystać z bezpłatnych badań profilaktycznych już dzisiaj, 2 kwietnia. Wystarczy przyjść między 10.00 a 16.00 do Stacji Pogotowia Ratunkowego przy ul. Chełmońskiego 28.

Bezpłatne badania profilaktyczne obejmują szereg różnorodnych testów, które pozwalają na wczesne wykrycie potencjalnych problemów zdrowotnych. W ramach tej inicjatywy mieszkańcy będą mieli możliwość skorzystania m.in. z badań oczu, serca, spirometrii, badania stanu tkanki kostnej, pomiaru ciśnienia krwi oraz poziomu cukru we krwi. To doskonała okazja, by zadbać o swoje zdrowie i skorzystać z profesjonalnej opieki medycznej.

Inicjatywa ta ma na celu zwiększenie świadomości zdrowotnej oraz zachęcenie mieszkańców do regularnych badań profilaktycznych. Dzięki wcześniejszej diagnozie możliwe jest szybsze wdrożenie odpowiedniego leczenia oraz zapobieganie poważniejszym powikłaniom zdrowotnym. Warto więc skorzystać z tej okazji i zatroszczyć się o swoje zdrowie oraz dobre samopoczucie.

Wydarzenie organizowane jest w ramach akcji „Śląskie dla Seniora”, zaprasza na nie Marszałek Województwa Śląskiego Jakub Chełstowski.

Dostępne badania: koperty życia, badanie oczu, badanie serca, spirometria, badanie stanu tkanki kostnej, pomiar ciśnienia krwi i poziomu cukru.

2 kwietnia 2024, już dziś 10.00-16.00
Stacja Pogotowia Ratunkowego
ul. Chełmońskiego 28, Jaworzno

- Advertisment -

Czy nawierzchnia na ulicy Kalinowej na pewno jest naprawiona?

Na ulicy Kalinowej parę dni temu zapadła się nawierzchnia i powstała dość głęboka dziura. Mimo że została już zasypana, to jeden z mieszkańców zwraca...

Inicjatywy na ostatniej prostej kampanii wyborczej

Kampania wyborcza staje się coraz bardziej intensywna, do II tury wyborów o urząd prezydenta miasta pozostał trochę ponad tydzień. Dwóch kandydatów wychodzi z różnymi...

Problemy z cenami ogrzewania w Spółdzielni Mieszkaniowej „Górnik”

Mieszkańcy lokali pod nadzorem Spółdzielni Mieszkaniowej „Górnik” dostają rozliczenia z dużymi sumami niedopłaty za ogrzewanie. Jak w praktyce wygląda cała sprawa? Do lokatorów dotarły rozliczenia...