niedziela, 19 maja, 2024

Czy nawierzchnia na ulicy Kalinowej na pewno jest naprawiona?

Strona głównadrogiCzy nawierzchnia na ulicy Kalinowej na pewno jest naprawiona?

Czy nawierzchnia na ulicy Kalinowej na pewno jest naprawiona?

- Advertisement -

Na ulicy Kalinowej parę dni temu zapadła się nawierzchnia i powstała dość głęboka dziura. Mimo że została już zasypana, to jeden z mieszkańców zwraca uwagę, że ulica nie została naprawiona w odpowiedni sposób.

We wtorek zapadł się na ulicy Kalinowej na Osiedlu Stałym asfalt. Powstała w nawierzchni głęboka dziura. Miejsce to od razu zostało zabezpieczone przez miejskie służby, aby nikt nie wjechał w nią autem lub żaden pieszy w nią nie wszedł.

Po paru dniach dziura została zasypana, a teren zagęszczony i wyrównany. Po ułożeniu się gruntu służby miejskie mają w tym miejscu położyć nawierzchnie z asfaltu.

Zdjęcie z profilu na Facebooku Wodociągi Jaworzno

Jednak przy krawężniku, przez szparę widać, że pod asfaltem jest pusto. Ten problem zauważył i zgłosił redakcji jaw.pl Pan Michał. Przesłał nam również zdjęcia, na których widać, że pod nawierzchnią nie ma ziemi.

Pan Michał ma nadzieję, że miejskie służby zajmą się odpowiednio tym fragmentem drogi, tak aby pod asfaltem nie było pustej przestrzeni. Mieszkańcy boją się, że teren ten znowu się zawali, a komuś stanie się krzywda. W przypadku ponownej dziury, pracę w tym miejscu trzeba będzie wykonać od.Nowa.

- Advertisment -

Ministerstwo Infrastruktury o planach związanych a autostradą A4. Od 2027 roku przejazdy mają być darmowe

Ministerstwo Infrastruktury potwierdziło, iż nie zamierza przedłużać umowy z obecnym zarządcą odcinka autostrady A4 Kraków - Katowice, Stalexportem. Po wygaśnięciu umowy koncesyjnej, autostrada przejdzie...

Motoserce biło na Rynku

XVI Edycja Motoserca odbyła się w sobotę 18 maja na jaworznickim Rynku. Motoserce to wydarzenie, które ugruntowało swoją pozycję w kalendarzu imprez w naszym mieście....

„Rolkuj po nadzieję”, czyli pasjonaci rolkowania w akcji

"Rolkuj po nadzieję", czyli akcja zorganizowana przez jaworznickie Hospicjum Homo-Homini im. św. Brata Alberta odbyła się w sobotę 18 maja na Sosinie. „Rolkuj po nadzieję”...