niedziela, 19 maja, 2024

Gra miejska Zakodowana Warszawa – świat zagadek i łamigłówek

Strona głównaInformator / Materiały zewnętrzneGra miejska Zakodowana Warszawa - świat zagadek i łamigłówek

Gra miejska Zakodowana Warszawa – świat zagadek i łamigłówek

- Advertisement -

Poznaj „Zakodowaną Warszawę” – grę miejską przenoszącą Cię w świat łamigłówek i szyfrów!

Poszukujesz niezwykłych wrażeń w stolicy? Chcesz przeżyć ekscytującą przygodę, wcielając się w rolę miejskiego detektywa? Nie lada gratka czeka na Ciebie w „Zakodowanej Warszawie” – to gra miejska w Warszawie, która na nowo zdefiniuje Twoje spojrzenie na znane zakątki miasta!

Gra miejska Warszawa – łamigłówki na każdym rogu!

Wyobraź sobie starą dzielnicę pełną zagadek do rozwiązania. Przemierzając familijne ulice Starego Miasta, z pozoru nic nie zwiastuje nadchodzącej przygody. A jednak to właśnie tutaj Twoja czujność jako poszukiwacza szyfrów zostanie wystawiona na prawdziwą próbę!

Specjalna aplikacja zamieni Twój telefon w centrum dowodzenia łamigłówkowej misji. Podzielony na zespoły wraz z przyjaciółmi lub współpracownikami, staniecie się pionkami w miejskiej grze. Waszym zadaniem będzie rozkodowanie 30 sprytnie ukrytych łamigłówek!

Miasto pełne zaszyfrowanych zagadek

Co sprawia, że „Zakodowana Warszawa” to coś więcej niż standardowa gra miejska? Nietuzinkowe podejście twórców i… nasz ukochany stoliczny gwar! Pomysłowe szyfry, rebusy i łamigłówki zostały ściśle powiązane z charakterystycznymi obiektami miasta. Ale spokojnie – nie wystarczy rozpaczliwe wyszukiwanie w Google!

Żeby rozszyfrować zagadkę i zdobyć cenny kod, musicie fizycznie pojawić się we właściwym miejscu. Namaścić szare komórki i dostrzec to, co zwykle umyka uwadze spacerowiczów. Liczy się spostrzegawczość, kreatywne myślenie i odrobina sprytu! A może nawet lekka dawka strategicznego zwodzenia konkurencji?

Wygrana w zasięgu ręki dla najsprytniejszych

Przed Waszymi zespołami stanie arcytrudne zadanie zatrzymania zegara, który nieubłaganie odlicza czas. Sześciocyfrowy kod to klucz do zwycięstwa – musicie go zdobyć, rozkodowując wszystkie znajdujące się na trasie zagadki. Prawdziwy sprawdzian dla koneserów łamigłówek!

Dzięki nowatorskiej aplikacji możecie nie tylko kontrolować swoje postępy, ale i bezlitośnie monitorować wyniki przeciwników. Genialne rozwiązanie wprawiające rozgrywkę w niezwykle emocjonujący wymiar! Liczcie na to, że niejeden raz będziecie musieli przyspieszyć, by nie zostać w tyle.

Odkryj Warszawę na nowo przez pryzmat gry miejskiej!

„Zakodowana Warszawa” to zdecydowanie coś więcej niż tylko odkrywanie miasta. To prawdziwa przygoda dla miłośników rozrywki umysłowej i zdrowej rywalizacji! Spędźcie około 3 godziny, buszując po Starym Mieście w poszukiwaniu zagubionych szyfrów. Porwani w wir łamigłówkowej akcji, nawet nie zauważycie, kiedy wokół rozbrzmi wieczorny, miejski zgiełk.

Gotowi rzucić wyzwanie „Zakodowanej Warszawie”? Do dzieła, detektywie miejskich szyfrów! Daj się wciągnąć w ten niezwykły świat na granicy dwóch rzeczywistości. Świat, w którym chodniki i kamienice skrywają tajemnice czekające tylko na to, by zostać odkryte przez prawdziwych łamigłówkowych maniaków. Niech poziom adrenaliny skoczy w górę, a miejska przygoda rozpocznie się na dobre!

A może szukacie gry miejskiej w innych miastach. Toruń? Gdańsk?

To z nami możesz też w nich zagrać. Zapraszamy do dowiedzenia:

ZAKODOWANY GDAŃSK – gra miejska w Gdańsku

KOD KOPERNIKA – gra miejska w Toruniu

- Advertisment -

Ministerstwo Infrastruktury o planach związanych a autostradą A4. Od 2027 roku przejazdy mają być darmowe

Ministerstwo Infrastruktury potwierdziło, iż nie zamierza przedłużać umowy z obecnym zarządcą odcinka autostrady A4 Kraków - Katowice, Stalexportem. Po wygaśnięciu umowy koncesyjnej, autostrada przejdzie...

Motoserce biło na Rynku

XVI Edycja Motoserca odbyła się w sobotę 18 maja na jaworznickim Rynku. Motoserce to wydarzenie, które ugruntowało swoją pozycję w kalendarzu imprez w naszym mieście....

„Rolkuj po nadzieję”, czyli pasjonaci rolkowania w akcji

"Rolkuj po nadzieję", czyli akcja zorganizowana przez jaworznickie Hospicjum Homo-Homini im. św. Brata Alberta odbyła się w sobotę 18 maja na Sosinie. „Rolkuj po nadzieję”...