niedziela, 19 maja, 2024

Inicjatywy na ostatniej prostej kampanii wyborczej

Strona głównaNewsInicjatywy na ostatniej prostej kampanii wyborczej

Inicjatywy na ostatniej prostej kampanii wyborczej

- Advertisement -

Kampania wyborcza staje się coraz bardziej intensywna, do II tury wyborów o urząd prezydenta miasta pozostał trochę ponad tydzień. Dwóch kandydatów wychodzi z różnymi inicjatywami.

Na ostatniej prostej kampanii wyborczej kandydaci wychodzą z różnymi inicjatywami. Do II tury wyborów samorządowych o urząd prezydenta miasta pozostał trochę ponad tydzień.  Jednego z kandydatów nich można spotkać na mieście rozdającego wyborcze ulotki, drugi organizuje wydarzenia.

Paweł Silbert, dotychczas rzadko widywany na ulicach miasta, od paru dni roznosi mieszkańcom ulotki wyborcze. W czwartek widziany był na Wilkoszynie, Jeziorkach, Cezarówce Górnej i w Koźminie. W piątek, 12 kwietnia obecny był na Małym Rynku w Jaworznie, gdzie rozdawał mieszkańcom swoje ulotki wyborcze.

Zdjęcie z profilu Paweł Silbert – Prezydent Miasta Jaworzna

Drugi kandydat, Michał Kirker zapowiedział kilka wydarzeń na najbliższy weekend. W sobotę, 13 kwietnia w parku Podłęże odbędzie się spotkanie z behawiorystą zwierząt oraz piknik rodziny przy Pawilonie 72. A w niedzielę, 14 kwietnia będzie miał miejsce piknik rodzinny na Podwalu.

Na piknikach zaplanowane jest wiele atrakcji, w tym dmuchańce, wata cukrowa, zabawa z animatorem i malowanie buziek dla dzieci.

- Advertisment -

Ministerstwo Infrastruktury o planach związanych a autostradą A4. Od 2027 roku przejazdy mają być darmowe

Ministerstwo Infrastruktury potwierdziło, iż nie zamierza przedłużać umowy z obecnym zarządcą odcinka autostrady A4 Kraków - Katowice, Stalexportem. Po wygaśnięciu umowy koncesyjnej, autostrada przejdzie...

Motoserce biło na Rynku

XVI Edycja Motoserca odbyła się w sobotę 18 maja na jaworznickim Rynku. Motoserce to wydarzenie, które ugruntowało swoją pozycję w kalendarzu imprez w naszym mieście....

„Rolkuj po nadzieję”, czyli pasjonaci rolkowania w akcji

"Rolkuj po nadzieję", czyli akcja zorganizowana przez jaworznickie Hospicjum Homo-Homini im. św. Brata Alberta odbyła się w sobotę 18 maja na Sosinie. „Rolkuj po nadzieję”...