piątek, 24 maja, 2024

LKS Ciężkowianka Jaworzno będzie walczyć o awans do III ligi

Strona głównaSportLKS Ciężkowianka Jaworzno będzie walczyć o awans do III ligi

LKS Ciężkowianka Jaworzno będzie walczyć o awans do III ligi

- Advertisement -

LKS Ciężkowianka Jaworzno zagra w barażach o awans do III ligi tenisa stołowego. Pierwszy mecz rozegra już w przyszłym tygodniu.

Klub tenisa stołowego LKS Ciężkowianka Jaworzno będzie walczyć o awans do III ligi. Po zaledwie roku rywalizacji w IV lidzie Śląskiego Związku Tenisa Stołowego jaworznicka drużyna wywalczyła sobie 2. miejsce, które daje jej uprawienie do startu w barażach.

O awans do już w pełni profesjonalnej ligi zmierzy się w dwumeczu z UKS Ikar Mierzęcice. Drużyna ta ma duże doświadczenie w rozgrywkach na III szczeblu.

Pierwszy mecz odbędzie się już w najbliższy piątek, 26 kwietnia o godzinie 18:00. jaworznicka drużyna rozegra go na wyjeździe w Mierzęcicach.

Rewanż drużyny rozegrają w Jaworznie 7 maja o godzinie 17:00 na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 19 przy ulicy Sobieskiego 61.

Stawka jest bardzo wysoka, awans jaworznickiego zespołu może przełożyć się na dużo szybszy rozwój tej dyscypliny w naszym mieście.

- Advertisment -

Świat uczennicy I LO ukryty w literaturze

W cywilizacja XXI wieku obserwujemy dominację komunikatów odwołujących się do obrazu. Teksty literackie stanowią element kultury skierowany do koneserów i ludzi poszukujących wzbogaconej refleksji...

Piknik jaworznickiej szkoły muzycznej

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Jaworznie zorganizowała bardzo udany piknik w GEOsferze. Na to miłe muzyczne wydarzenie zaproszono w czwartek 23 maja. Działo...

Nowa odmiana ogromnych kleszczy typu Hyalomma atakuje ludzi i zwierzęta

Groźna odmiana kleszczy typu Hyalomma zagraża ludziom i zwierzętom - ostrzega lekarz weterynarii. Lekarz weterynarii przestrzega przed kleszczami, sezon jest w nie wyjątkowo obfity. Również...