piątek, 12 kwietnia, 2024

Otwarte spotkanie kandydatów z mieszkańcami

Strona głównaPolitykaOtwarte spotkanie kandydatów z mieszkańcami

Otwarte spotkanie kandydatów z mieszkańcami

- Advertisement -

Zapraszamy mieszkańców Jaworzna na otwarte spotkanie z kandydatami w wyborach samorządowych. Zapraszamy kandydatów ze wszystkich komitetów do dyskusji na temat przyszłości Jaworzna.

Spotkanie odbędzie się w Hotelu Pańska Góra w Jaworznie przy ulicy Krakowskiej o godzinie 18:00 w czwartek 4 kwietnia 2024.

Serdecznie prosimy mieszkańców o zadawanie pytań dla kandydatów przez formularz internetowy. Wydrukujemy wszystkie pytania i będziemy je losowo zadawać naszym gościom.

https://forms.gle/z6ZKbDgem5dhvJSf9

Formuła spotkania będzie taka, że każdemu z gości w zależności od ilości zgłoszonych kandydatów i pytań, zadamy jedno lub trzy pytania wylosowane spośród tych przysłanych do redakcji.

Zapraszamy również kandydatów na prezydenta miasta Jaworzna. Oni również wylosują swoje pytania, ale będą mieli dodatkowo trzy minuty, aby przedstawić siebie i swój program.

Zgłoszenie kandydatów do udziału w spotkaniu: https://forms.gle/55yo2z4UXEgdrmLr6

Materiał powstał w ramach projektu Stowarzyszenia Gazet Lokalnych „Audytor wyborczy sieci mediów lokalnych”, realizowanego z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego z Funduszy Norweskich.

- Advertisment -

Czy nawierzchnia na ulicy Kalinowej na pewno jest naprawiona?

Na ulicy Kalinowej parę dni temu zapadła się nawierzchnia i powstała dość głęboka dziura. Mimo że została już zasypana, to jeden z mieszkańców zwraca...

Inicjatywy na ostatniej prostej kampanii wyborczej

Kampania wyborcza staje się coraz bardziej intensywna, do II tury wyborów o urząd prezydenta miasta pozostał trochę ponad tydzień. Dwóch kandydatów wychodzi z różnymi...

Problemy z cenami ogrzewania w Spółdzielni Mieszkaniowej „Górnik”

Mieszkańcy lokali pod nadzorem Spółdzielni Mieszkaniowej „Górnik” dostają rozliczenia z dużymi sumami niedopłaty za ogrzewanie. Jak w praktyce wygląda cała sprawa? Do lokatorów dotarły rozliczenia...