piątek, 24 maja, 2024

Parada motocyklowa w Jaworznie. Możliwe utrudnienia w ruchu

Strona głównaDzielniceParada motocyklowa w Jaworznie. Możliwe utrudnienia w ruchu

Parada motocyklowa w Jaworznie. Możliwe utrudnienia w ruchu

- Advertisement -

Parada motocyklowa w związku z Otwarciem Sezonu Motocyklowego odbędzie się 20 kwietnia. Mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym.

20 kwietnia na jaworznickim rynku będziemy mogli zaobserwować zlot fanów motocykli. Wiąże się to z Otwarciem Sezonu Motocyklowego, którego elementem będzie oczywiście parada motocyklowa, przebiegająca ulicami Jaworzna. Planowo parada ma się odbyć w godzinach 14:00 – 15:00.

W powyższym przedziale czasowym także mogą się pojawić utrudnienia w ruchu drogowym. Policja jednak nie planuje zamykać ulic lub wstrzymywać ruchu na drogach.

Parada ma przebiegać w następujący sposób:

Start: Rynek Główny, Pocztowa, Grunwaldzka, Olszewskiego, Fabryczna, Chopina, Sulińskiego, Wygoda, Wiosny Ludów, Abstorskich, Gwardzistów, Jesienna, Wilkoszyn, Pionierów, Kołłątaja, Domsa, Braci Guttmanów, Krakowska, Grunwaldzka, Królowej Jadwigi, św. Wojciecha, Obrońców Poczty Gdańskiej, Stojałowskiego, Sądowa, Biała, Narutowicza, Rynek Główny.

Nad bezpieczeństwem przejazdu sprawować piecze będą funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie.

- Advertisment -

Nowa odmiana ogromnych kleszczy typu Hyalomma atakuje ludzi i zwierzęta

Groźna odmiana kleszczy typu Hyalomma zagraża ludziom i zwierzętom - ostrzega lekarz weterynarii. Lekarz weterynarii przestrzega przed kleszczami, sezon jest w nie wyjątkowo obfity. Również...

Kobietę z urazem kręgosłupa zabrało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe

Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego zabrał kobietę do szpitala. Lądowanie wykonał w Ciężkowicach w dniu 23 maja. Zdarzenie miało miejsce 23 maja w godzinach wieczornych. Jak...

Grzegorz Braun na spotkaniu w Jaworznie będzie rozdawał autografy na gaśnicach 

W Jaworznie odbędzie się  spotkanie otwarte z udziałem Posłów na Sejm RP Romana Fritza i Grzegorza Brauna. To wydarzenie jest częścią trasy w ramach...