niedziela, 19 maja, 2024

STOP tym razem dla Pań

Strona głównaKulturaSTOP tym razem dla Pań

STOP tym razem dla Pań

- Advertisement -

Spotkanie Towarzyskie Odkopanej Piosenki tradycyjnie na scenie Atelier Kultury przy Mickiewicza. Muzykowano we czwartek 11 kwietnia pod tytułem Kobieta niejedno ma imię czyli muzyczne kwiatki dla Ewy.

Jak nietrudno zgadnąć było to koncertowanie na Dzień Kobiet. Może i nieco spóźnione ale z pewnością nie przeterminowane.

Naszą uwagę zwróciła warszawska piosenka podwórkowa. Zapowiada się istne muzyczne szaleństwo, innych piosenek podwórkowych nie pisano.

Bilety jak zwykle wyprzedały się do ostatniego, co dowodzi, że zamysł tych muzycznych spotkań całkiem jest udany, co oczywista nie oznacza, że artyści nie planują choćby drobnych zmian. Podpowiadamy – może piosenki z dwudziestolecia międzywojennego, takiego np. Bodo.

Śmiemy twierdzić, że publika lubi to wspólne muzykowanie ponieważ nigdzie indziej publicznie nie może się przekonać jak bardzo jest utalentowana.

Podajemy, że wśród artystów Spotkania Towarzyskiego Piosenki Odkopanej mamy nauczycielki, przedsiębiorców, lekarzy i jak nam powiedziano w tajemnicy dwóch chuliganów. Jedno jest pewne – wspólne muzykowanie daje radość nie do opisania. Nie opisujemy więc i tak kończymy tę relację.

- Advertisment -

Ministerstwo Infrastruktury o planach związanych a autostradą A4. Od 2027 roku przejazdy mają być darmowe

Ministerstwo Infrastruktury potwierdziło, iż nie zamierza przedłużać umowy z obecnym zarządcą odcinka autostrady A4 Kraków - Katowice, Stalexportem. Po wygaśnięciu umowy koncesyjnej, autostrada przejdzie...

Motoserce biło na Rynku

XVI Edycja Motoserca odbyła się w sobotę 18 maja na jaworznickim Rynku. Motoserce to wydarzenie, które ugruntowało swoją pozycję w kalendarzu imprez w naszym mieście....

„Rolkuj po nadzieję”, czyli pasjonaci rolkowania w akcji

"Rolkuj po nadzieję", czyli akcja zorganizowana przez jaworznickie Hospicjum Homo-Homini im. św. Brata Alberta odbyła się w sobotę 18 maja na Sosinie. „Rolkuj po nadzieję”...