piątek, 24 maja, 2024

Targi Budowlane w ten weekend w Jaworznie

Strona głównaBiznesTargi Budowlane w ten weekend w Jaworznie

Targi Budowlane w ten weekend w Jaworznie

- Advertisement -

Już w ten weekend na Hali MCKIS w Jaworznie odbędą się Targi Budowlane. Przez 2 dni firmy z branż takich jak budowlana, instalacyjna oraz aranżacji wnętrz zaprezentują swoje oferty.

W najbliższy weekend, w dniach 20-21 kwietnia na Hali Widowiskowo-Sportowej MCKiS w Jaworznie przy ulicy Grunwaldzkiej 60 odbędą się Tragi Budowlane ,,Dom Nowoczesny & Odnawialne Źródła Energii”. Przez 2 dni odwiedzający będą mogli poznać oferty firm z branży takich jak budowlana, instalacyjna i aranżacji wnętrz.

Na targach obecni będą przedstawiciele firm z województwa śląskiego i małopolskiego, którzy zaprezentują możliwości i ofertę sprzedaży.

Będą to specjaliści branż zajmujących się stolarką okienną oraz drzwiową, energooszczędnym ogrzewaniem, pompami ciepła oraz fotowoltaiką. Również elementami wyposażenia wnętrz i aranżacji, a także wykończenia koło domu takimi jak bramy oraz ogrodzenia.

Aby móc uczestniczyć w targach należy pobrać e-bilet ze strony, wtedy wstęp kosztuje 5 zł. Zakup biletu w kasie na miejscu to koszt 10 zł. 

 

- Advertisment -

Nowa odmiana ogromnych kleszczy typu Hyalomma atakuje ludzi i zwierzęta

Groźna odmiana kleszczy typu Hyalomma zagraża ludziom i zwierzętom - ostrzega lekarz weterynarii. Lekarz weterynarii przestrzega przed kleszczami, sezon jest w nie wyjątkowo obfity. Również...

Kobietę z urazem kręgosłupa zabrało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe

Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego zabrał kobietę do szpitala. Lądowanie wykonał w Ciężkowicach w dniu 23 maja. Zdarzenie miało miejsce 23 maja w godzinach wieczornych. Jak...

Grzegorz Braun na spotkaniu w Jaworznie będzie rozdawał autografy na gaśnicach 

W Jaworznie odbędzie się  spotkanie otwarte z udziałem Posłów na Sejm RP Romana Fritza i Grzegorza Brauna. To wydarzenie jest częścią trasy w ramach...