piątek, 24 maja, 2024

Pierwszy oddział VeloBanku w Jaworznie już dostępny

Strona głównaBiznesPierwszy oddział VeloBanku w Jaworznie już dostępny

Pierwszy oddział VeloBanku w Jaworznie już dostępny

- Advertisement -

Jaworzno w województwie śląskim zyskało pierwszy oddział VeloBanku. Położona w centralnym punkcie miasta, przy ulicy Matejki 2/25 placówka, zapewni mieszkańcom dostęp do nowoczesnej oferty usług bankowych w dni robocze od 9:00 do 16:00. Konsultanci VeloBanku pomogą klientom założyć nowoczesny rachunek bieżący VeloKonto, zaprezentują możliwości Elastycznego Konta Oszczędnościowego, czy odpowiedzą na pytania o Kredyt gotówkowy z RRSO 13,2%.

VeloBank systematycznie rozwija swoją sieć oddziałów, których coraz więcej pojawia się na terenie naszego kraju. W pierwszych dniach maja na VeloMapie placówek pojawił się oddział w Jaworznie. Bank zlokalizowany przy Matejki 2/25 jest wygodnie położony względem centrum miasta, a okoliczne parkingi umożliwiają parkowanie zmotoryzowanym. Placówka zapewnia dostęp osobom z ograniczeniami ruchowymi i rodzicom z wózkami. Oddział prowadzi obsługę kasową, a jego pracownicy są dostępni w dni robocze od 9:00 do 16:00.

Rozwijająca się oferta VeloBanku to unikalne połączenie coraz liczniejszej sieci placówek stacjonarnych, stanowiących swego rodzaju huby informacyjne oraz nowatorskiego dostępu do finansów z pomocą kanałów zdalnych, coraz częściej nagradzanych w prestiżowych rankingach.

Oddział w Jaworznie to już 9 placówka w województwie śląskim. Dynamicznie rozwijające się miasto zyskało nowoczesny punkt ułatwiający dostęp do bogatej oferty VeloBanku, przygotowanej dla klientów indywidualnych oraz firm. Tu nasi doradcy chętnie odpowiedzą na pytania związane z propozycją rachunków bankowych, narzędzi ułatwiających oszczędzanie, a także pomogą dobrać odpowiednie rozwiązania kredytowe na korzystnych warunkach. Mieszkańcy Jaworzna i okolicznych miejscowości na pewno docenią sprawną i merytoryczną obsługę naszych pracowników, dostępność obsługi kasowej oraz położenie banku względem kluczowych punktów Jaworznapodkreśla Renata Sojka, Dyrektor Regionu z VeloBanku.

Szczegóły oferty dostępne na www.velobank.pl.
Pełną listę oddziałów VeloBanku znajdziesz na stronie: https://www.velobank.pl/oddzialy#/placowki.

Artykuł sponsorowany

Dodatkowe informacje: RRSO 13,2% jest wartością maksymalną dla reprezentatywnego przykładu. Minimalny okres kredytu 3 m-ce , a maksymalny to 120 m-cy. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 13,2%. Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 47 300 zł, całkowita kwota do zapłaty 72 771,74 zł, oprocentowanie zmienne 12,49%, całkowity koszt kredytu 25 471,74 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 25 471,74 zł, opłata za prowadzenie VeloKonta oraz obsługę karty do Konta w okresie trwania kredytu 0 zł), 89 miesięcznych rat równych w wysokości po 817,66 zł każda. Kalkulację wykonaliśmy 17.11.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie. Z oferty możesz skorzystać, jeśli: w ciągu ostatnich 6 miesięcy nie miałeś/miałaś kredytu gotówkowego ani kredytu konsolidacyjnego w VeloBank S.A., masz aktywne zgody marketingowe (w tym sms, mejl i telefon) oraz zadeklarujesz, że w całym okresie kredytu spełnisz warunek oferty, tj. będziesz mieć VeloKonto i co miesiąc: zapewnisz wpływ na konto min. 2000 zł oraz wykonasz min. 5 płatności kartą do konta lub BLIKIEM. Jeżeli nie spełnisz warunku oferty, od kolejnego miesiąca podwyższymy oprocentowanie kredytu o 2 pp. – do czasu ponownego spełnienia warunku. Maksymalna kwota kredytu 200 tys. zł na okres do 10 lat. Udzielenie i wysokość kredytu zależą od wyniku badania i oceny Twojej zdolności kredytowej. Prowadzenie VeloKonta to prowadzenie rachunku płatniczego. Szczegółowe warunki oferty, w tym opłaty i prowizje, znajdziesz w placówkach oraz na velobank.pl. Podczas wnioskowania o kredyt możesz skorzystać z karencji w spłacie pierwszej raty od 1 do 3 miesięcy i wówczas warunki kosztowe kredytu ulegną zmianie. W okresie karencji nie spłacasz kapitału ani odsetek. Termin płatności raty kapitałowo-odsetkowej będzie zapisany w umowie. W reklamie posługujemy się nazwami handlowymi – odpowiadające im nazwy usług reprezentatywnych znajdziesz na velobank.pl/slownik. Produkt oferuje VeloBank S.A.

 

- Advertisment -

Nowa odmiana ogromnych kleszczy typu Hyalomma atakuje ludzi i zwierzęta

Groźna odmiana kleszczy typu Hyalomma zagraża ludziom i zwierzętom - ostrzega lekarz weterynarii. Lekarz weterynarii przestrzega przed kleszczami, sezon jest w nie wyjątkowo obfity. Również...

Kobietę z urazem kręgosłupa zabrało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe

Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego zabrał kobietę do szpitala. Lądowanie wykonał w Ciężkowicach w dniu 23 maja. Zdarzenie miało miejsce 23 maja w godzinach wieczornych. Jak...

Grzegorz Braun na spotkaniu w Jaworznie będzie rozdawał autografy na gaśnicach 

W Jaworznie odbędzie się  spotkanie otwarte z udziałem Posłów na Sejm RP Romana Fritza i Grzegorza Brauna. To wydarzenie jest częścią trasy w ramach...