- Advertisement -
Na listach znajduje się 11 mieszkańców Jaworzna.
Okręg |
Nazwa rady |
Liczba |
Wyborców |
Mandatów |
Komitetów które zarejestrowały listy |
Kandydatów ze wszystkich list |
7 |
Sejmik Województwa Śląskiego |
544572 |
7 |
13 |
104 |
Numer na liście |
Nazwisko i Imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania |
1 |
MAZUR Paweł Michał |
26 |
Sosnowiec |
2 |
PAŁKA Krzysztof Adam |
42 |
Zawiercie |
3 |
CYGAN Renata Aleksandra |
56 |
Sosnowiec |
4 |
SZMIGIEL Paweł Wiesław |
26 |
Sosnowiec |
5 |
KNETIG Elżbieta Halina |
28 |
Sosnowiec |
6 |
HERMAN Krzysztof Mirosław |
24 |
Sławków |
7 |
KLARCZYŃSKA Olga Kinga |
20 |
Żarnowiec |
Numer na liście |
Nazwisko i Imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania |
1 |
PORC Rafał Damian |
40 |
Niegowonice |
2 |
JASKIERNIA Zbigniew Tomasz |
64 |
Sosnowiec |
3 |
BOROWIEC Bożena Ewa |
50 |
Dąbrowa Górnicza |
4 |
FILIK Anna Ewa |
28 |
Czeladź |
5 |
ŁUKASIK Zbigniew Tadeusz |
67 |
Dąbrowa Górnicza |
6 |
GAJOS Izabela Katarzyna |
33 |
Siewierz |
7 |
PIETRZYK Rafał Jan |
39 |
Będzin |
8 |
KOT Magdalena Monika |
36 |
Żarnowiec |
9 |
ŁATAK Ewa |
60 |
Jaworzno |
Numer na liście |
Nazwisko i Imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania |
1 |
SKOTALCZYK Ewa Barbara |
47 |
Dąbrowa Górnicza |
2 |
HOŁYSZ Wiesław Mieczysław |
61 |
Dąbrowa Górnicza |
3 |
MAGNER-CHROBAK Joanna Agnieszka |
65 |
Dąbrowa Górnicza |
4 |
BARTOŃ Marek Józef |
48 |
Mysłowice |
5 |
GRABOWSKA Wiktoria Elżbieta |
24 |
Dąbrowa Górnicza |
6 |
DROZDOWSKI Mariusz Paweł |
20 |
Dąbrowa Górnicza |
Numer na liście |
Nazwisko i Imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania |
1 |
TESLUK Jakub Henryk |
25 |
Żory |
2 |
CZAJER Urszula |
24 |
Będzin |
3 |
KUSTRZYCKI Jacek |
43 |
Jaworzno |
4 |
KAWOŃ Katarzyna Zofia |
32 |
Sosnowiec |
5 |
DOMAGAŁA Damian Mariusz |
28 |
Będzin |
6 |
GRANAT Aleksandra Maria |
63 |
Sosnowiec |
7 |
MAGIERA Mateusz Paweł |
35 |
Sosnowiec |
8 |
CZAJER Sebastian Jakub |
28 |
Będzin |
Numer na liście |
Nazwisko i Imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania |
1 |
GÓRALCZYK Marcin Grzegorz |
41 |
Siewierz |
2 |
KRASICKA Agnieszka Janina |
47 |
Dąbrowa Górnicza |
3 |
WILK Artur |
40 |
Jaworzno |
4 |
DRATWA Paweł |
28 |
Zawiercie |
5 |
KOSIK Karolina Malwina |
32 |
Katowice |
6 |
SMOGÓR Andrzej Jacek |
61 |
Będzin |
7 |
ŁYCZYKOWSKA Aleksandra Barbara |
36 |
Myszkowice |
8 |
ŁABUŚ Anna |
42 |
Sosnowiec |
9 |
DUDA Andrzej Marek |
34 |
Wojkowice |
Numer na liście |
Nazwisko i Imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania |
1 |
SARECKI Krzysztof |
65 |
Zawiercie |
2 |
FIGLUS Hanna Maria |
64 |
Strzyżowice |
3 |
TURLEJ Waldemar Bartłomiej |
64 |
Zawiercie |
4 |
MAŁOTA Elżbieta Anna |
58 |
Myszków |
5 |
KLEKOT Krystyna |
67 |
Częstochowa |
6 |
BEDNARZ Jerzy Marian |
65 |
Zawiercie |
7 |
PISKORSKI Krzysztof Władysław |
67 |
Wojkowice |
8 |
SZASTAK Sławomir Marian |
65 |
Brzękowice Wał |
9 |
BAUZA Zofia |
66 |
Kroczyce |
Numer na liście |
Nazwisko i Imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania |
1 |
KLEPACZ Witold Janusz |
65 |
Sosnowiec |
2 |
JANOSIK Justyna Katarzyna |
42 |
Wierzbica |
3 |
ŚLUSARCZYK Joanna Jadwiga |
43 |
Poręba |
4 |
KRZYKAWSKI Marcin Tomasz |
36 |
Żelisławice |
5 |
SZLACHTA Krzysztof |
61 |
Rzędkowice |
6 |
GĄSECKA Grażyna |
58 |
Jaworzno |
7 |
KURASIŃSKI Robert Adam |
34 |
Sosnowiec |
8 |
ZIELIŃSKA Teresa Ewa |
61 |
Dąbrowa Górnicza |
9 |
KMIECIK Tadeusz Antoni |
69 |
Gródków |
Numer na liście |
Nazwisko i Imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania |
1 |
CHARASIM Dominik Łukasz |
34 |
Sosnowiec |
2 |
KRUPA-SZCZĘSNY Izabela Katarzyna |
45 |
Czeladź |
3 |
MATYSIAK Dawid Andrzej |
35 |
Sosnowiec |
4 |
KLUZ Damian Mariusz |
33 |
Siemonia |
5 |
KUCHARSKA Zofia |
55 |
Zawiercie |
6 |
BUDZYŃSKI Artur Robert |
24 |
Międzybrodzie Bialskie |
7 |
KOWALCZYK Anna Kornelia |
36 |
Słotwina |
8 |
GALUS Marcin Tomasz |
39 |
Dąbrowa Górnicza |
Numer na liście |
Nazwisko i Imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania |
1 |
MATERLA Maria |
44 |
Jaworzno |
2 |
ZARYCHTA-SURÓWKA Małgorzata Wioletta |
53 |
Sosnowiec |
3 |
WENCEL Aleksander Remigiusz |
18 |
Będzin |
4 |
KOZIK Marcin Henryk |
35 |
Jaworzno |
5 |
SZYDLIK Bożena Grażyna |
53 |
Włodowice |
6 |
CIEŚLIK Beata Elżbieta |
40 |
Dąbrowa Górnicza |
7 |
CURYŁO Łukasz |
38 |
Jaworzno |
8 |
FIJAŁKOWSKI Krzysztof Sylwester |
59 |
Czeladź |
9 |
BACZYŃSKA Jadwiga |
46 |
Sosnowiec |
Numer na liście |
Nazwisko i Imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania |
1 |
SAŁUGA Wojciech Paweł |
49 |
Jaworzno |
2 |
MAZUR Mirosław Jerzy |
50 |
Zawiercie |
3 |
JELONEK Iwona Aneta |
50 |
Jaworzno |
4 |
STACHOWICZ Katarzyna Karolina |
41 |
Dąbrowa Górnicza |
5 |
WĄSOWICZ Teresa |
60 |
Czeladź |
6 |
ZAKRZEWSKA-ZAMORA Anna Krystyna |
49 |
Wojkowice |
7 |
JANECZEK Marcin Bernard |
43 |
Poręba |
8 |
LEJMAN Paweł Kazimierz |
54 |
Sosnowiec |
9 |
ŁĘŻAK Dominik Adam |
29 |
Sosnowiec |
Numer na liście |
Nazwisko i Imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania |
1 |
SŁADEK Leon |
70 |
Będzin |
2 |
GRAJA Paweł Zbigniew |
40 |
Będzin |
3 |
JAKUBOWSKA Zuzanna Izabela |
23 |
Czeladź |
4 |
BUBEL Rafał Michał |
48 |
Łazy |
5 |
MAŁYSZ Maria |
71 |
Połomia |
6 |
BRACHMAN Elżbieta Barbara |
38 |
Rybnik |
7 |
SŁADEK Jolanta Ewa |
64 |
Będzin |
8 |
BANDUROWSKI Lesław Janusz |
46 |
Chorzów |
9 |
SKRZYPEK Anetta Małgorzata |
47 |
Będzin |
Numer na liście |
Nazwisko i Imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania |
1 |
TRELA Krzysztof |
56 |
Dąbrowa Górnicza |
2 |
STYCZEŃ Anna Elżbieta |
39 |
Będzin |
3 |
ZMELTY Patrycja Magdalena |
25 |
Chorzów |
4 |
TOMALA Katarzyna Anna |
40 |
Jaworzno |
5 |
PIKOS Zbigniew Jan |
47 |
Częstochowa |
6 |
KOWALEWSKI Adam Jarosław |
42 |
Tuliszów |
7 |
WNUK Agnieszka |
35 |
Sosnowiec |
Numer na liście |
Nazwisko i Imiona |
Wiek |
Miejsce zamieszkania |
1 |
SZOTA Stanisław |
73 |
Będzin |
2 |
WIECHA Krystyna Barbara |
55 |
Dąbrowa Górnicza |
3 |
OLBORSKI Przemysław Tomasz |
38 |
Będzin |
4 |
HUSARZ Iwona Joanna |
43 |
Sławków |
5 |
TRZASKA Izabela Katarzyna |
34 |
Jaworzno |
[vc_facebook]
Kandydaci do rady miasta
Wybory Samorządowe 2018: Pełna lista kandydatów na radnych