Reklama

Jaworzno nocą. Zmienia się centrum miasta

AWAP
28/10/2019 09:38
Centrum Jaworzna zostało gruntownie przebudowane. Prace związane z przebudową przystanków komunikacji miejskiej w Centrum już się zakończyły. Zwieńczeniem tych prac było uruchomienie neonu Jaworzno. To miejsce ma szansę stać się nową wizytówką naszego miasta.
Dodatkowo Planty w tym roku zostały wzbogacone o dodatkowe instalacje. Wszystko to pięknie wygląda w nocy. Publikujemy zdjęcia z drona.



Otoczenie Galerii Galena zmieniło się nie do poznania. Przebudowano nie tylko najbliższe otoczenie galerii, ale także dodano nowe miejsca przestrzeni publicznej jak Planty czy Centrum Przesiadkowe wraz z nowymi przystankami w Centrum. Nocne zdjęcia z drona robią ogromne wrażenie.

Centrum zyskało nowe przystanki komunikacji miejskiej, które zdobi neon z napisem Jaworzno. Jednak nowe wiaty przystankowe to jedynie wisienka na torcie, którym jest Centrum Integracji Transportu z miejscami na 300 rowerów oraz zapleczem sanitarnym i sklepikami. Kolejnym punktem w planach jest uruchomienie miejskiego roweru. Jednak na to, musimy jeszcze poczekać.

Pisaliśmy o tym:

http://www.jaw.pl/2019/06/rower-miejski-pojedzie-ale-nie-teraz/



Planty oraz Plac Wodny to obecnie główna atrakcja ścisłego centrum miasta. Nieużytki terenowe przebudowano w tłumnie odwiedzaną przestrzeń publiczną. W tym roku Plac Wodny ulokował się również na 2 miejscu prestiżowego plebiscytu na Najlepszą Przestrzeń Publiczną Województwa Śląskiego 2019.

Pisaliśmy o tym:

http://www.jaw.pl/2019/09/drugie-miejsce-wodnego-placu-zabaw-w-prestizowym-konkursie/

Jak podobają wam się nocne zdjęcia Centrum z drona?


[vc_facebook]

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    kibic1957 - niezalogowany 2019-10-28 12:07:02

    Dla mnie wisienką na torcie jest przystanek na Rynku, który nikogo nie chroni przed deszczem.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama
Wróć do