Reklama

Korczakowskie szkoły znów grają!

Jaw.pl - Jaworznicki Portal Społecznościowy
28/01/2025 08:50

Akcja na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zakończyła się ogromnym sukcesem, Korczakowska Szkoła Marzeń oraz Korczakowskie Liceum Ogólnokształcące w Katowicach zebrały w 33. Finale imponującą kwotę 3370 zł. To wynik zaangażowania całej szkolnej społeczności – uczniów, rodziców i nauczycieli.

Jak co roku, zorganizowano kiermasz, na którym można było kupić domowe wypieki, ręcznie robione ozdoby oraz inne drobiazgi przygotowane z myślą o wsparciu z WOŚP. Idea współpracy i wzajemnej pomocy, głęboko zakorzeniona w filozofii Korczakowskich szkół, znajduje odzwierciedlenie w takich wydarzeniach – dzieci uczą się, jak ważne jest zaangażowanie na rzecz wspólnego dobra.

„Będziemy grać z WOŚP do końca świata i o jeden dzień dłużej” – deklarują uczniowie szkół, z dumą podsumowując tegoroczną akcję.

IW

 

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama
Wróć do