Jedną z atrakcji tegorocznych Dni Jaworzna będą ponownie loty widokowe śmigłowcem. Po dużym zainteresowaniu mieszkańców i gości podczas ubiegłorocznej edycji organizatorzy zdecydowali się ponownie przygotować możliwość podziwiania miasta z zupełnie innej perspektywy.
Loty odbędą się 21 czerwca 2026 roku. Uczestnicy będą mogli wznieść się nad Jaworzno na pokładzie śmigłowca Robinson R44 i zobaczyć miasto oraz jego okolice z lotu ptaka. Starty zaplanowano od godziny 13.00 ze sztucznego boiska przy stadionie Victoria Jaworzno.
Koszt udziału w locie wynosi 350 zł od osoby. Organizatorzy przypominają, że realizacja atrakcji uzależniona jest od warunków pogodowych i loty odbędą się wyłącznie przy sprzyjającej aurze.
Osoby zainteresowane udziałem mogą dokonać rezerwacji oraz uzyskać szczegółowe informacje, kontaktując się z Szymonem Brańką pod numerem telefonu 884 289 916.
Warto pamiętać, że teren głównej imprezy Dni Jaworzna będzie dostępny dla odwiedzających od godziny 14.00. Dla uczestników lotów śmigłowcem przewidziano jednak wcześniejszy dostęp do miejsca startów – od godziny 13.00 będzie dla nich otwarte osobne wejście.
Plan Dni Jaworzna 2026:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Za 350 zł to Rayanerem do Dablina dolecę,a przy dobrym układzie to i wrócę !!!!!!!!!
Znowu masakra jak w zeszłym roku.
I z czego tu się cieszyć znowu pół dnia będzie pierdział latając nad zabudowaniami a psy dostaną pier…. Ludzie nawet w weekend nie mogą odpocząć im atrakcje fundują.
Może ktoś by mieszkańców zapytał czy mają ochotę słuchać jak lata helikopter???? Ludzie co to za atrakcja?
Rozumie, że trzeba 21.06 wyjechać z miasta. Wystarczyło tak napisać.
A myślałem, że Skolim będzie latał z mieszkańcami. Za takie atrakcje dziękuję.
Porażka, żenada
Czy w tym UM ma ktoś rozum ? Na jasną cholerę taka atrakcja a raczej uprzykrzanie innym dnia.
Sami malkontenci lepiej usiąść z pilotem od telewizora
Nie lepiej słuchać jak coś mi nad głowa będzie latało kilka godzin!!!!
To nie coś tylko śmigłowiec Robinson R 44
Weekendy są po to aby zregenerować się po całym tygodniu pracy. A tu taka rozrywka nad głowami bo nic lepszego nie można wymyślić. Ale czego oczekiwać od tych z Urzędasów.
A będzie można przejechać się hyperloopem? I po ile bilety?
Narzekacie a połowa z was będzie się tam pucowac do tego pożal się boże artysty skolima. Już go nawet na kiełbasie widziałem
Od kilku lat nie byłem na Dniach Jaworzna. I wcale tego nie żałuję. Jakie miasto taka impreza i atrakcje.
350zł za 6/7 minut lotu jak w tamtym roku? Totalnie nieopłacalne i odradzam. Nawet 10 minut nie było w powietrzu.
Ten stadion na Krakowskiej,to ciągle hałasy,nikt nie liczy się z mieszkańcami,podatki płacić,siedzieć cicho i słuchać ciągłych HALASOW ze stadionu !!!Dajcie drugim żyć!!!My tu mamy domy,ciągle zakłócacie spokój!
Och te Cudowne imprezy,jakie ambitne,ciekawe i tanie!!! korzystać do woli i podskakiwac ze szczęścia !!! U La La !!! parking lepiej zróbcie porządny,a nie,że auto w trawie grzęźnie! Bawcie się sami!
Za 350 zł to Rayanerem do Dablina dolecę,a przy dobrym układzie to i wrócę !!!!!!!!!
Znowu masakra jak w zeszłym roku.
I z czego tu się cieszyć znowu pół dnia będzie pierdział latając nad zabudowaniami a psy dostaną pier…. Ludzie nawet w weekend nie mogą odpocząć im atrakcje fundują.