Pożar zadaszenia na stacji benzynowej przy ul. Wojska Polskiego w Jaworznie. Działania na miejscu prowadziła straż pożarna. Ogień udało się szybko opanować.
9 maja służby ratownicze podjęły interwencję na terenie stacji paliw przy ulicy Wojska Polskiego w Jaworznie, gdzie doszło do pożaru zadaszenia. W działania zaangażowane były jednostki Państwowej Straży Pożarnej oraz Ochotnicze Straże Pożarne z Dąbrowy Narodowej i Osiedla Starego.
Dzięki szybkiej reakcji i skoordynowanemu działaniu strażaków sytuacja została błyskawicznie opanowana. Sprawne przeprowadzenie akcji gaśniczej pozwoliło uniknąć niebezpieczeństwa dla ludzi i infrastruktury.
Miejsce zdarzenia zostało zabezpieczone przez służby.
Prawdopodobna przyczyną pożaru była usterka oświetlenia LED na dachu stacji.
Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Orlen zapalił się że wstydu za obecny Orłowski zarząd który generuje ogromne straty
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Dokładnie tak
A co ma piernik do wiatraka?
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.