
Ale jaja! Jaworznicki rynek zmienia się na Wielkanoc! Ustawione zostały instalacje i ozdoby nawiązujące symboliką do zbliżających się świąt. Czy mieszkańcom przypadną do gustu?
Święta Wielkanocne coraz bliżej, a na jaworznickim rynku zaczęły już pojawiać się pierwsze dekoracje, które mają wprowadzić mieszkańców w świąteczny nastrój. Pracownicy Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów przygotowali specjalne instalacje, które mają uczynić centrum miasta bardziej atrakcyjnym na ten szczególny czas.
Znajdujące się na rynku kwietniki, które ustawiono już wraz z nadejściem wiosny, tymczasowo zmieniły swój wygląd. Zamiast standardowych kwietników, mieszkańcy mogą zobaczyć duże pisanki wielkanocne. Świąteczne akcenty nie kończą się jednak na samym kształcie dekoracji – pomiędzy kwiatami pojawiły się dodatkowe ozdoby w postaci jajek oraz sympatycznych kurczaków.
Z reguły okazje rynek zmienia swój wystrój na różne okazje, jednak to nie jest to pierwsza próba na uatrakcyjnienie jego wyglądu. Pojawiające się z początkiem wiosny dekoracje spotykały się z różnymi opiniami mieszkańców. Jedni doceniali inicjatywę jako urokliwą formę urozmaicenia miejskiego krajobrazu, inni natomiast mieli obiekcje co do ich ulokowania czy wyglądu.
Czy w tym wypadku świąteczne ozdoby przypadną do gustu mieszkańcom Jaworzna? Zachęcamy do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami.
Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.