
Zakończyła się gra terenowa, która obejmowała tereny Geosfery, Parku Angielskiego i Sosiny. Uczestnicy wydarzenia mieli okazję spacerować po malowniczych zakątkach miasta, jednocześnie odpowiadając na zagadki Sfinksa, które czekały na nich w różnych punktach trasy.
Gra cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno wśród mieszkańców, jak i turystów odwiedzających Jaworzno. Tereny Geosfery oraz okoliczne parki dostarczyły uczestnikom nie tylko wyzwań intelektualnych, ale także umożliwiły aktywne spędzenie czasu na świeżym powietrzu. Spacer po tych miejscach, wzbogacony o elementy zagadkowe, stanowił interesującą formę rekreacji.
Podsumowanie gry oraz wręczenie nagród dla najlepszych zespołów odbędzie się 25 października na terenie Geosfery o godzinie 13.00. Organizatorzy zapraszają do udziału wszystkich uczestników oraz osoby zainteresowane, aby wspólnie podsumować przebieg wydarzenia i uhonorować zwycięzców.
Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze opinie