Już za 100 dni matura, ale w ten wyjątkowy wieczór, w czasie balu studniówkowego, tegoroczni maturzyście chcieli się przede wszystkim dobrze bawić. Bal studniówkowy I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Jaworznie to dla nich pierwszy tak poważny bal w życiu.

REKLAMA

I choć powoli czuć stres zbliżającego się egzaminu maturalnego, ten wieczór był dla nich wyjątkowy. W gronie przyjaciół i nauczycieli bawiło się 120 uczniów z czterech klas I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki.

Polonezem – staropolskim tańcem, uczniowie poszczególnych klas zainaugurowali swój bal studniówkowy. To właśnie polonez był największą zmorą uczniów. Chociaż ćwiczyli, obawiali się, że nie wyjdzie on idealnie.  A jak było? Mimo stresu wszystko wyszło bardzo dobrze.

Dla dziewczyn ten wyjątkowy wieczór był okazją do założenia wyjątkowych kreacji, a panowie tradycyjnie, bez zmian wybrali klasyczne garnitury. Zapytaliśmy dziewczyny, czy obowiązuje moda studniówkowa?

Wraz z uczniami ich bal przeżywają także nauczyciele oraz dumni rodzice.

Dyrektor szkoły, I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki, Patrycja Pietraszczyk podkreśliła, że bal studniówkowy jest wyjątkowy zarówno dla uczniów jak i dla nauczycieli.

Tradycyjnie, zabawa trwała do białego rana. Maturzystom życzymy połamania pióra na maturze.

Obszerną galerię zdjęć z balu studniówkowego I LO znajdziecie TUTAJ

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki