REKLAMA
REKLAMA

Jeansy stanowią ten element garderoby, który nosimy zawsze – niezależnie od pory roku, czy okazji. Obecnie na rynku mamy bardzo duży wybór różnego rodzaju jeansów, dlatego też warto wiedzieć, jak w odpowiedni sposób je wybrać. Nie jest bowiem tak, że jeansy maja li i wyłącznie jeden fason – jest ich naprawdę bardzo dużo! Mnie każdej kobiecie jednak będzie każdy z nich odpowiadał. Jeansy powinny być bowiem dobierane stosownie do naszej sylwetki. Tylko wówczas możemy mieć gwarancję tego, że zostaną one odpowiednio dopasowane i tym samym, że i my będziemy w nich wyglądać elegancko.

Szczupła i wysoka sylwetka

Dla pań, które mogą pochwalić się szczupłą i drobną sylwetką a przy tym są one wysokie, idealnym rozwiązaniem wydają się być spodnie typu „rurki”. Optycznie podkreślą one nasze nogi, uwydatnią to, że są one zgrabne i szczupłe, a przy tym, podkreślą w delikatny sposób naszą sylwetkę. Nogawka takich spodni powinna się kończyć nieco powyżej kostki, bądź też na równi z nią. Tylko wówczas możemy mówić o tym, że jeansy zostały dobrane w odpowiedni sposób. Nie otrzymamy wrażenia skróconej sylwetki, a jednocześnie będziemy prezentować się pięknie i elegancko. Do takich spodni, najlepiej założyć botki za kostkę. Wówczas nasza stylizacja będzie się ładnie zazębiała i tym samym otrzymamy wrażenie spójności.

Sad woman sitting a tree trunk and play a flower in the park

Niskie panie i kobiece kształty

Dla pań niskich i mogących się pochwalić kobiecymi kształtami, mamy idealne rozwiązanie, jeśli chodzi o jeansy. Dla tego typu sylwetki, najlepszym rozwiązaniem są jeansy o podwyższonym stanie. Nie powinny też być one bardzo mocno dopasowane – raczej dopasowane na biodrach i udach, zaś w niższych partiach – nieco luźniejsze. Dobrze jest też zwrócić uwagę na długość nogawki w takich jeansach. Nie powinna być ona za długa, ale sięgać minimalnie za kostkę, bądź też – do kostki. Taka długość nogawki, nie sprawi, że nasze nogi „zginą” w całej stylizacji. Dobrze jest też dobrać odpowiednie buty do tego typu jeansów. Świetnie sprawdzą się tu botki za kostkę, albo płaskie mokasyny. Będą one odpowiednio podkreślały naszą stylizację.

Odwiedź stronę z modnymi ubraniami i akcesoriami https://lamoda.pl/katalog/monnari-m

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki