Malutka Hania ma dopiero rok i toczy trudną walkę z chorobą, jaką jest nerczak zarodkowy. To najczęstszy złośliwy nowotwór nerek u dzieci.

REKLAMA

Dla Hani w sobotę został zorganizowany festyn charytatywny, podczas którego zbierano pieniądze na jej leczenie i rehabilitację.

Do pomocy w organizacji festynu włączyło się wiele osób dobrego serca. Rodzice Hani nie kryli wzruszenia i byli zaskoczeni, że aż tyle osób postanowiło wesprzeć Hanię w walce z trudną chorobą.

Do akcji przyłączyła się galeria handlowa Galena, która już nie pierwszy raz współorganizuje takie wydarzenia.

Obecne było również spore grono wolontariuszy, którzy pomagali z potrzeby serca, Cały dzień wypełniony był atrakcjami, których wszystkich nie sposób wymienić. Szczególne zainteresowani zbudził występ Indian, którzy pojawili się na scenie, a później zaprosili mieszkańców do wspólnego tańca.

Środki na leczenie Hani zbierano m.in. podczas licytacji przedmiotów. Hitem aukcji okazała się koszulka Wisły Kraków z autografami piłkarzy, która została zlicytowana za 800 zl. Do tego wolontariusze kwestowali z puszkami na terenie galerii.

Organizatorem festynu było Stowarzyszenie Niezależni.

Aktualnie trwa liczenie zebranych środków, które zostaną przekazane na walkę Hani z nerczakiem.

koncerthania20koncerthania19koncerthania18koncerthania17koncerthania16koncerthania15koncerthania14koncerthania13koncerthania12koncerthania11koncerthania10koncerthania9koncerthania8koncerthania7koncerthania6koncerthania5koncerthania4koncerthania3koncerthania2koncerthania1

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki