„Lekarz skazany za przestępstwa seksualne” – na pierwszej stronie piszemy o anestezjologu, który został skazany w Wielkiej Brytanii za przestępstwa seksualne wobec nieletnich, a od jakiegoś czasu pracuje w jaworznickim szpitalu.

REKLAMA

Na „jedynce” piszemy również o dyskusjach na temat siatki szkół w Jaworznie. Kontynuacja artykułu na stronie drugiej. Tam piszemy także o kolejnym przypadku odmowy zbadania dziecka w Zespole Lecznictwa Otwartego.

Na stronie trzeciej – „Nie dla samochodów. Zmiany w centrum od maja” – piszemy o pracach związanych z budową Miejskiego Centrum Integracji Transportu.

W dodatku sportowym piszemy między innymi o meczu bokserskim Śląsk-Białystok, w którym wzięli udział zawodnicy Akademii Boksu Roberta Gortata, a także o ostatnim sparingu Szczakowianki. Przypominamy również o trwającym Plebiscycie na Sportowca Roku 2016.

W „Dzielnicowym Kalejdoskopie” na stronach 18 i 19 kolejne wieści z dzielnic, tym razem z: Borów, Jelenia, Podwala i Centrum.

Na ostatniej stronie, jak co tydzień, kolejne odcinki „Jakuba Dąbka”, „Kątem Oka”, „Jaworznianek” oraz twórczość Jana Ryszarda Drąga.

W dzisiejszym wydaniu „Dziennika Zachodniego” na pierwszej stronie – „Cała Polska w trocinach, czyli piły poszły w ruch. Wycinka drzew w bielskim Cygańskim Lesie. I nie tylko tam” – o tym pisze redaktor Jacek Drost.

Zachęcamy do lektury!

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki