Multikino zaprasza od 9 marca Multikino zaprasza na pokazy premierowe:

REKLAMA

– komedię „Wieczór gier” z Rachel McAdams i Jasonem Batemanem;

KINÓWKI.pl

Wieczór gier” z Rachel McAdams i Jasonem Batemanem w rolach głównych, który nie tylko wciągnie świetnie przemyślaną intrygą, ale także rozbawi do łez.

Maks (Jason Bateman) i Annie (Rachel McAdams) uwielbiają łamigłówki. Raz w tygodniu wraz z innymi parami umawiają się na wspólne gry i zabawy. Podczas jednego z takich spotkań Brooks (Kyle Chandler), brat Marksa, angażuje wszystkich w rozwiązanie sprawy tajemniczego morderstwa z podstawionymi zbirami i agentami federalnymi. Gdy sam Brooks zostaje porwany, wszyscy myślą, że to tylko część zabawy… Ale czy na pewno? Kiedy szóstka uwielbiających rywalizację uczestników wyrusza, aby rozwiązać tę sprawę i odnieść zwycięstwo, stopniowo staje się jasne, że mylili się oni zarówno co do „gry”, jak i Brooksa. Gra, w której nie obowiązują żadne reguły, nie przyznaje się punktów i nie do końca wiadomo, kto w niej uczestniczy, może okazać się najlepszą grą w ich życiu albo… ostatnią.

– kontynuację kultowego horroru „Nieznajomi: Ofiarowanie”.

Nieznajomi: Ofiarowanie” – kontynuację kultowego horroru „Nieznajomi”, który przeraził miliony widzów na całym świecie. 9 marca powróci grupa zamaskowanych psychopatów, by zebrać jeszcze bardziej krwawe żniwo…

Czteroosobowa rodzina Jamesonów zostaje zmuszona przez okoliczności do przeprowadzki w odludną okolicę. Ich nowy dom okazuje się jednak zaskakująco przytulny. Wszystko wskazuje na to, że niesprzyjający los wreszcie postanowił uśmiechnąć się do Jamesonów. Niespodziewanie pewnej nocy rozlega się pukanie do drzwi. Nic nie będzie takie jak dotąd…

15 marca PREMIEROWO zaprezentujemy film Władysława Pasikowskiego „Pitbull. Ostatni pies”.

KINÓWKI.pl

Władysław Pasikowski powraca w najlepszym stylu. Twórca kultowych „Psów” i „Jacka Stronga” przedstawia dalsze losy słynnego Despero (Marcin Dorociński) w kolejnej części „Pitbull. Ostatni pies”. Od 16 marca film będzie można zobaczyć w kinach sieci Multikino.

Policjanci z wydziału terroru rozpoczynają dochodzenie, po tym jak ginie jeden z ich ludzi. Schwytanie sprawcy uważają za punkt honoru. Niestety wydział jest przetrzebiony zmianami organizacyjnymi i zwolnieniami. W tej sytuacji, aby stawić czoła gangsterom, stołeczny komendant ściąga do Warszawy rozproszonych po prowincji, doświadczonych policjantów. W stolicy pojawiają się Despero (Marcin Dorociński), Metyl (Krzysztof Stroiński) oraz – prosto z Waszyngtonu – Nielat (Rafał Mohr), zwany obecnie Quantico. Tymczasem w walce o dominację nad miastem, toczonej między gangami z Pruszkowa i Wołomina, pojawia się trzeci, znaczący gracz – Czarna Wdowa… Obsadę najnowszego „Pitbulla” dopełniają: Dorota Rabczewska, Cezary Pazura, Adam Woronowicz, Krzysztof Kiersznowski, Iza Kuna, Michał Kula, Marian Dziędziel, Zbigniew Zamachowski oraz Jadwiga Jankowska-Cieślak. Gościnniena ekranie pojawią się wokalistka Katarzyna Nosowska oraz bokser Artur Szpilka.

Ponadto w ramach wydarzeń specjalnych Multikino zaprezentuje:

9 marca | ENEMEF | Maraton horrorów z „Nieznajomi: Ofiarowanie” premierowo!

KINÓWKI.pl

13 marca | Liga Mistrzów | Manchester United – Sevilla
14 marca | Liga Mistrzów | Barcelona – Chelsea

Harmonogram transmisji pozostałych meczów Ligi Mistrzów UEFA w Multikinie:

Ćwierćfinały – pierwszy mecz:

3 kwietnia 2018 (wtorek), 20:30

4 kwietnia 2018 (środa), 20:30

Ćwierćfinały – drugi mecz:

10 kwietnia 2018 (wtorek), 20:30

11 kwietnia 2018 (środa), 20:30

Półfinały – pierwszy mecz:

24 kwietnia 2018 (wtorek), 20:30

25 kwietnia 2018 (środa), 20:30

Półfinały – rewanże:

1 maja 2018 (wtorek), 20:30

2 maja 2018 (środa), 20:30

Finał:

26 maja 2018 (sobota), 20:30

Ceny biletów:

Mecze 1/8 finału oraz ćwierćfinały:  normalny – 23 zł, ulgowy – 19 zł

Wszystkie mecze w środę: 14,90 zł dla Wszystkich!

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki