Paweł Bańkowski – Kandydat na prezydenta Jaworzna

Znamy dwóch głównych kandydatów na prezydenta Jaworzna. Swoje kandydatury ogłosili Paweł Silbert i Paweł Bańkowski. To dwaj najpoważniejsi kandydaci, dawniej koledzy z koalicji, dziś reprezentujący podobne myślenie o Jaworznie, ale zupełnie dwa różne style.

REKLAMA

 

Kandydatem prawdopodobnie zjednoczonej opozycji jest Paweł Bańkowski, aktualnie poseł Platformy Obywatelskiej, który zapowiada budowanie szerokiego komitetu wyborczego demokratycznej opozycji. Jaworznianin związany z górnictwem i samorządem ma niewielu wrogów, jest dobrze odbierany przez samorządowców i nie zapowiada rewolucji w prowadzeniu miasta. Poparcia ma szukać we wszystkich środowiskach, którym nie podoba się przede wszystkim styl rządzenia Pawła Silberta.

Kolejne sondaże pokażą, czy ten samorządowiec, który w wyborach uzyskiwał rekordowe poparcie, znajdzie swoich zwolenników.


Szanowni Państwo,
Zdecydowałem się kandydować na prezydenta Jaworzna. Za namową wielu jaworznian postanowiłem zostać Państwa kandydatem!

Jaworzno to moja mała ojczyzna, w której mieszkam od 49 lat i kocham ją jak POLSKĘ. Od lat – wspólnie z licznym gronem lokalnych patriotów – pracuję intensywnie dla tego miasta, dla jego mieszkańców. Wspólnie zmieniamy nasze Jaworzno.

Mieszkańcy mówią dziś dość obecnemu prezydentowi i jego zapleczu! Po latach czas na zmiany, które będą korzystne dla jaworznian. Czas na szacunek, czas na dialog, czas na zrównoważony rozwój całego miasta.

Czas znów oddać miasto mieszkańcom. Czas, byśmy znów byli dumni z Jaworzna. Czas, by wrócić do wartości, które kiedyś wybrali i kochają jaworznianie.

CZAS NA JAWORZNO!
Zapraszam Państwa do współpracy, liczę na wspólne rozmowy o programie, o państwa potrzebach!

Paweł Bańkowski


 

Paweł Silbert ogłosił start w wyborach prezydenckich

 

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki

1 KOMENTARZ