Sobota –

Godzina 16:00: Koncert Martyna Pluta

Godzina 17:00: Koncert ETNA, gwiazda Disco Polo. 

Godzina 18:00: Koncert Zespół Zipnotics

REKLAMA

Brigitta Wierzbik w zespole Zipnotics

 

Atrakcje w Galenie: Niedziela

  1.  Math Riders – szkoła matematyki – konkurs i lekcje pokazowe
  2.  Helen Doron – szkoła angielskiego – konkurs i lekcje pokazowe
  3. Trening Krosfit – prowadzony przez stowarzyszenie „W kregu formy” czas (40 minut)
  4. Pokaz kick-boxingu Klub Sportowy Fighters Jaworzno, Pokaz 30 min. Dzieci w wieku 8-10 lat oraz 4 osoby z grupy starszej. Trening pokazowy; prezentacja kilku technik oraz na koniec 3-4 pokazowe walki.
  5. Taniec break dance, Julia Niechaj, Pokaz: 2-3 minuty. Julia jest zawodnikiem Fighters Jaworzno. Będzie brała udział w powyższym pokazie. Prośba o występ przed lub po pokazie.
  6. Pokaz OSP Osiedle Stałe – Gaszenie oleju
  7. OSP Jeleń, Dąbrowa Narodowa, Byczyna – pokazy pierwszej pomocy
  8. Pokaz psów – Owczarków niemieckich – Szachty Libiąskie
  9. Spektakl dla dzieci Pan Twardowski. W wykonaniu Studio Teatralne „Sztuka” w Trzebini
  10. Kącik dziecięcy – Atrakcje dla Dzieci w Galenie. Stowarzyszenie Niezależni Jaworzno, Abecadło Gabinet Terapii Pedagogicznej (Agnieszka Pater-Otrębska) i Atutu Jaworzno, zapraszają na stoisko z grami i zabawami dla dzieci. Lokalizacja: przy wejściu do Multikina. Godziny: 13.00 – 19.00.

VIA Sport – Maraton fitness

Zapraszamy od godziny 10.00 na zajęcia Jumping Frog, Bungee Fitness, Zumba, Crossfit. Szczegóły w recepcji klubu VIA Sport Activ

Jazz Club – koncerty

Jak co roku Jazz Club Muzeum przyłącza się do orkiestry. Z radością informujemy, że kolejny raz zagra z nami zespół Warhkack oraz po raz pierwszy u nas zespół Enter. Oba zespoły to kawał solidnego, ostrego rocka. Koncerty oczywiście za kompletną darmochę, ale liczymy na Waszą hojność w zasilaniu orkiestrowej puszki. Start imprezy: 18:00

 

Grawitacja – zajęcia dla dzieci

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w TURNIEJU BOWLINGOWYM organizowanych przez Klub Grawitacja Jaworzno,
TURNIEJ BOWLINGOWY odbędzie się o godzinie 13:00 w turnieju może wziąć udział każdy, niezależnie od wieku opłata startowa wynosi 10 zł i jej całość będzie przekazana dla WOŚP
KINDER PARTY – GRAMY BO LUBIMY START 15:00
Gry i zabawy przy najlepszych dziecięcych przebojach prowadzone przez animatorów.

Turniej Bilardowy – Alibi

Tradycyjnie już dzięki uprzejmości Mariusza Paściaka w Lokalu Alibi odbędzie się „Turniej Bilardowy o Puchar Wielkiego Serca WOŚP”. Sędzią głównym zawodów będzie Bogdan Wołkowski – wielokrotny Mistrz Świata w trikach bilardowych, aktualnie trener kobiecej Reprezentacji Polski w bilardzie; oraz prezes Uczniowskiego Klubu Sportowego Fair Play. W turnieju może wziąć udział każdy, bez względu na poziom prezentowanych umiejętności. Warunkiem uczestnictwa jest uiszczenie wpisowego w wysokości min. 10 zł dla osób do 18 lat i min. 20 zł dla pozostałych chętnych. Wszystkie zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na WOŚP. Na każdego z uczestników czekają pamiątkowe dyplomy przygotowane i podarowane przez Agencję Reklamową Graphnet.pl. zaś na zwycięzców puchary ufundowane przez Stację Kontroli Pojazdów Głowacz. Turniej rozpocznie się w finałową niedzielę o godzinie 11.00. Zapisy przyjmowane są telefonicznie od dziś pod. nr 693 71 12 27; mailowo pod adresem: agnieszka@admediapr.pl. lub osobiście w dniu zawodów w lokalu Alibi w godzinach 10.00 – 10.45. Zachęcamy do udziału w Turnieju.

Jaworznickie Morsy będą się kapać od 9.00 na Sosinie

 

Podczas finału będzie możliwość jazdy Polonezem. Wyjazd spod Galeny. – Zawodowi kierowcy z firmy Przewozy Machowski. Bilet przejazdu to datek do puszki.

Dzień Otwarty remizy OSP – od 10:00 – 14:00 Byczyna

Dla wolontariuszy ciepłe przekąski serwowane w Sztabie WOŚP gazety „Co tydzień”.

 

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki