Dzień Kobiet? Upominkowe last minute w drogerii

Dzień Kobiet lada moment, a Ty nie masz pomysłu na upominek dla ukochanej? Zamiast bukietu, który zwiędnie lada moment, możesz kupić jej coś, co będzie cieszyć ją znacznie dłużej…

REKLAMA

W drogerii Koliber, w Pawilonie 72 znajdziesz bogaty asortyment produktów do pielęgnacji, makijażu, a nawet biżuterię. Jeśli nie wiesz, do czego służy zalotka, ani którym pędzlem blenduje się cienie, ekspedientki chętnie doradzą Ci, co wybrać, by uszczęśliwić drugą połówkę. Z okazji Dnia Kobiet w drogerii przygotowano wyjątkowe promocje.

Drogeria Koliber oferuje szeroki wachlarz produktów w okazyjnych cenach. Są wśród nich na przykład kosmetyki naturalne, których skład zadowoli nawet najbardziej wymagające klientki. W przestronnym salonie, przystosowanym do wizyt młodych mam z wózkami, znajduje się także toaletka. Tam klientki mogą wypróbować kosmetyki i sprawdzić, w jakim kolorze czują się najlepiej. Drogerię regularnie odwiedzają specjaliści z branży beauty, którzy udzielają tam fachowych porad. Więcej informacji na miejscu, w drogerii Koliber przy ulicy Piłsudskiego 72.

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki