wtorek, 28 maja, 2024

Jeszcze nie posiadasz puchowej kołdry Ludwika? Najwyższy czas to zmienić!

Strona głównaInformator / Materiały zewnętrzneJeszcze nie posiadasz puchowej kołdry Ludwika? Najwyższy czas to zmienić!

Jeszcze nie posiadasz puchowej kołdry Ludwika? Najwyższy czas to zmienić!

- Advertisement -

Zdrowy sen stanowi bardzo ważny element naszego życia, jest równie ważny co oddychanie, czy dostarczanie naszemu organizmowi pożywienia. Podczas snu nasze całe ciało odpoczywa, regeneruje się, zbiera siły na kolejny pracowity dzień.

Za krótka doba!

Żyjemy w czasach ciągłego pędu, nasze życie biegnie niesamowicie szybko, ciągle się śpieszymy. Większość z nas chciałaby rozciągnąć dobę do 48 godzin, wtedy na spokojnie wykonałaby wszystkie swoje obowiązki. Jednak nie jest to możliwe  doba ciągle ma 24 godziny, a my musimy ze wszystkim zdążyć, aby to zrobić musimy z pewnych rzeczy zrezygnować, najczęściej niestety rezygnujemy z części snu. Zarywamy noce efekty takiego postępowania odczujemy bardzo szybko. Bóle i zawroty głowy, problemy z koncentracją, ciągłe zapominanie, nerwowość, drażliwość. To tylko kilka z objawów, jakimi nasz organizm próbuje nam powiedzieć, że coś robimy źle, czegoś nam brak. Musimy pamiętać, że nie tylko ilość snu jest  ważna, najbardziej istotna jest jego jakość, niekiedy bowiem zdarza się, że przesypiamy 12 godzin i nadal jesteśmy zmęczeni. O jakość snu na szczęście sami możemy zadbać. Odpowiednio przygotowana sypialnia, urządzona w jasnych neutralnych barwach, porządnie zaciemniona, nasza oaza. Sypialnie przed snem należy porządnie wywietrzyć, zainwestujmy w siebie, zakupmy porządny materac i najlepszej jakości pościel wypełnioną puchem.

Dlaczego akurat puch?

Najlepsza pościel, zapewniająca nam komfort snu zapewnia optymalną temperaturę dla naszego ciała. Istotna jest także jej waga, era kołder ważących kilka kilogramów, ograniczająca nasze ruchy odeszła w zapomnienie. Nie bez przyczyny mówi się „lekki jak puch”, nowoczesne kołdry puchowe są leciutkie. Puch wykorzystywany do wypełnienia najlepszych kołder stanowić będzie więcej niż ¾ całego wypełnienia. Puch z gęsi pochodzących z hodowli, używany do wypełnienia kołder, jest odpowiednio do tego przygotowany. Każda partia puchu poddana jest praniu, suszeniu, sterylizacji, a na końcu następuje sortowanie.

Co wybierasz Comfort czy Premium?

Kołdry puchowe LUX Ludwika spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów, aktualnie w sklepie internetowym Pościel To trwa promocja -40% – https://posciel.to/koldry-puchowe. Dobierając do kompletu poduszki puchowe LUX, otrzymujemy zestaw idealny. Z myślą o osobach posiadających ograniczony budżet powstała seria kołder puchowych Comfort Ludwika, będących produktem wysokiej jakości w dobrej cenie. Sypialnia wyposażona w letnie kołdry puchowe LUX Ludwika pozwala na komfort termiczny także w gorące dni. Kołdra puchowa Premium Ludwika została uszyta w taki sposób, by puch samoistnie się nie przemieszczał, a dzięki temu także kołdra ogrzewa nas równomiernie. Kołdry Puchowe Comfort Ludwika posiadają duży wybór rozmiarów. Poszycie poduszek puchowych Ludwika oraz kołder puchowych Ludwika wykonane zostało z bawełny, dzięki czemu otrzymujemy pościel najlepszej jakości pościel oddychającą Ludwika.

Jeżeli potrzebujesz najlepszej kołdry dającej ciepło, a przy tym bardzo mało ważącej kołdry Ludwika Premium  są dokładnie tym, czego szukasz!

- Advertisment -

Pikniki rodzinne w towarzystwie policyjnego Sznupka

W miniony weekend policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie uczestniczyli w rodzinnych piknikach. Promowali oni m.in. bezpieczeństwo w ruchu drogowym i przybliżyli swój...

Dzień Dziecka w WSB

W Wyższej Szkole Bezpieczeństwa w Jaworznie odbędzie się Dzień Dziecka. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji w tym wykłady o działalności służb miejskich, pokazy wozu strażackiego...

„Wakacyjna walizka” – matematyczna przygoda w stylu escape room już wkrótce w MathRiders

Na ekscytujące wydarzenie w stylu escape room o nazwie "Wakacyjna walizka" zaprasza Centrum Nauczania Matematyki MathRiders w Jaworznie. Impreza odbędzie się 15 czerwca 2024...