Teatr Sztuk zaprasza przez internet

Nie tylko działalności komercyjne przenoszą swoją ofertę do internetu. W ślad za trendami podążają instytucje kulturalne. Teatr Sztuk z Jaworzna postanowił wzbogacić swoja ofertę o multimedialne prezentacje dystrybuowane za pomocą internetu. Codziennie inna oferta dla widzów.

REKLAMA

https://www.facebook.com/pg/teatrsztukwjaworznie/events

Informacji na ten temat udzieliła nam Paulina Śląska z Teatru Sztuk.

Rozkład jazdy:
w każdy:
PONIEDZIAŁEK godz. 12:00 – Spotkania ze sztuką w samo południe – Paulina Śląska.
Zapraszamy na cykl poniedziałkowych spotkań ze sztuką, które poprowadzi Paulina Śląska. Każde spotkanie przybliży postać jednego artysty.

ŚRODA godz. 11:00 – Teatr stolikowy w domu – Barbara Wójcik – Wiktorowicz
Barbara Wójcik-Wiktorowicz zaprezentuje, jak zbudować domowy teatr cieni i wykona autorskie interpretacje znanych autorów.

CZWARTEK godz. 13:00 – Czwartki z „Panem Tadeuszem” – Dominik Socha
Zapraszamy miłośników wielkich dzieł literackich do słuchania „Pana Tadeusza” Adama Mickiewicza. W każdy czwartek o 13.00 Dominik Socha przeczyta fragment tego dzieła, który oczywiście złoży się w całość.

PIĄTEK godz. 11:00 – Piątkowe robótki artystyczne – Katarzyna Pokuta

Zapraszamy naszych milusińskich na piątkowe robótki artystyczne! Z Kasią nie będziecie się nudzić. W krótkim filmie zobaczycie, jak zrobić w bardzo prosty sposób na przykład… kota ? Bądźcie z nami w każdy piątek o 11.00.

Dodatkowo :

Etiuda w dwóch częściach w wykonaniu grupy „5 twarzy Krzysia”
24, oraz 31 marca (dwa wtorki) o godz. 12.00 przedstawimy Państwu dwie części etiud teatralnych grupy „5 Twarzy Krzysia”, które przygotowane były na konkurs teatralny “Wykon” organizowany przez Teatr Sztuk.

Sztuka wchodzi do domu – Galeria Sektor I
W środę 25 marca o godz. 17.00 zapraszamy na prezentację twórczości artystów, którzy brali udział w wystawach i projektach Galerii Sektor I na przestrzeni ostatnich 20 lat. Zajrzymy do Was w każdą środę o 17:00 aż do końca kwarantanny.

Domowe rękodzieło – Galeria Sektor I
W czwartek 26 marca o godz. 17.00 , Monika Lewandowska przygotowala dla Państwa wirtualne warsztaty. Podpowiemy Wam jak kreatywnie wykorzystać czas w domu, stworzyć dekoracje świąteczne i nie tylko te. Zapraszamy w każdy czwartek o 17:00, aż do odwołania wirtualnie a potem w realu.

Salon iluzji – wykład – Galeria Sektor I
29 marca o godz. 17.00 zapraszamy na niedzielne spotkania w Salonie iluzji, w którym wraz z Leszkiem Lewandowskim pogawędzimy m. in. o oparcie, anamorfozie i wieli innych zjawiskach iluzji optycznej obecnych w dziełach sztuki.

Zapraszamy również na cykl „Warto obejrzeć” czyli Tomek Klauza poleca spektakle teatralne.
Nasze premiery online:
3 części słuchowiska „Dziób w dziób”;
„Tango kici kocia” z koncertu Fiołki w cukrze;
„Okulary” z koncertu Fiołki w cukrze;
„Zazdrość” z koncertu Baby są jakieś… dziwne;
„Skóra” z koncertu Baby są jakieś… dziwne.

Kolejne już wkrótce!
Kamil Bzukała zaprasza na konsultacje z budowania postaci i monologu – kontakt przez FB lub messengera, a Jacek Gąsior proponuję konsultacje dla uczestników Pracowni Malarstwa i kursu rysunku studyjnego (kontakt przez messengera i skypa).
Klub filmowy „Alternatywa” również nie zwalnia tempa i wciąż będzie proponował warte uwagi i polecenia filmy. Prowadzenie – Katarzyna Pokuta.

Zapraszamy. Ekipa Teatru Sztuk